Březen 2018

Jenna na The Golden Circle premiere 2017

16. března 2018 v 15:25 | Jenna D. | jennadewan-tatum |  News

Tak a konečně se dostávám k akci, která mě potěšila, ale také zklamala. Potěšila mě za tyto krásné společné fotografie s Channinga, jak jsem slibovala, že se ještě oni spolu ukážou, ale zklamala mě Jenna, nevím proč, ale mě tyto šaty na ní vůbec nesedí a zkrátka se mi na ní nelíbí.

Každopádně Jenna a Channing 18. září 2017 šly společně na premiéru dalšího nového filmu Channinga - Kingsman: The Golden Circle v Lodýně. Tento pár prostě miluju!


Jenna na Creative Arts Emmy 2017

10. března 2018 v 11:25 | Jenna D. | jennadewan-tatum |  News

Ahoj, jsem tu další starší novinou, která se odehrála 9. září 2017 v divadle Microsoft Theater a šlo o známou akci Creative Arts Emmy Awards 2017 v Los Angeles na které samozřejmě naše Jenna nemohla chybět. Jako já se do této akce zamilovala hned! Protože zajímavější šaty jsem snad ještě neviděla! Jenna to vymyslela famózně a neskutečně se mi na ní tyto šaty líbí.

Všechno dala opravdu krásně dohromady co se týče, účesu, make-upu a opět musím zmínit ty šaty, prostě pro mě na 1! Moc se mi to na ní líbí a tuhle akci jsem Vám sem zkrátka musela dát.


NEW PHOTOS: Jenna for Danskin 2017

9. března 2018 v 10:40 | Jenna D. | jennadewan-tatum |  Photoshoot

Jak už tu všichni víme, Jenna už delší dobu spolupracuje se senzační taneční značkou Danskin a jelikož tanec, balet miluje není se ani čemu divit. Už dříve s nimi nafotila krásný photoshoot pro rok 2016, který si můžete připomenout ZDE. Rok se s rokem sešel a Jenna s touto značkou nafotila další krásný nový photohot pro rok 2017 a já jsem z něho opět naprosto unešená.

Více v CČ.

Jenna na premiéře Comrade Detective 2017

8. března 2018 v 10:11 | Jenna D. | jennadewan-tatum |  News

Během toho necelého roku co jsem tady nebyla se toho odehrálo opravdu spousty. A já jsem se rozhodla Vám to sem postupně přidávat a behěm toho určitě i nějakou tu novinku, když se objeví. Rozhodně nečekejte, že sem dám všechno, ale jen to co mě nejvíce zaujalo, cohož je celkem dost, jelikož Jenna je všude krásná (:D)

A pro dnešek tu mám pro Vás připravenou akci, která je ze dne 4. srpna 2017 v ArcLight a zde Jenna podporovala svého manžela Channinga Tatuma na premiéře jeho nového seriálu Comrade Detective na červeném koberci v Los Angeles. Jenna na červeném koberci předvedla nejen tyto krásné růžové šaty, ale že i ve svých 37 letech může mít ženská hezky krásnou a štíhlou postavu.


Já nevím jak Vás, ale mě tyto fotografie rozhodně hned zaujali. Jenna je tu prostě nádherná a hlavně když je tu i s Channingem za mě je to pořád jeden z nejkrásnějších a nejoblíbenějších páru. Miluju je pohromadě. Už teď se můžete těšit na další jejich společné akce, ještě jich pár bude!

Že by nový návrat? Aneb Jenny nový Photoshoot | 2018 > Set 013

6. března 2018 v 13:51 | Jenna D. | jennadewan-tatum

Zdravím Vás všechny,

ano už to tak bude, jsem opět zpět! Nevím na jak dlouho, nevím ani jestli mě to bude bavit jako kdysi, ale nějak se mi po Vás začalo stýskat a hlavně po Jenně. ♥ Musím, ale říct, že blog jde sprominutím pořádně do háje. Příjde mi, že už tady snad nikdo nezůstal, obíhala jsem Vás a až na pár vyjimek opravdu nikdo. Co se dá ale dělat, třeba se tu časem najde někdo další jako já a vrátí se. Upřímně nečekejte od toho návratu nějaký zázrak, mám v hlavě vymyšlený, jak se postarat o to, aby to tu jenom nestálo, ale nevím zda mi moje plány vyjdou. (:D)

Doufám, že se tu najde aspoň někdo kdo bude z mého navrátu nadšený a třeba tu společně vymyslíme, aby byl blog co dříve! ♥ omluvte, ale teď jsem se celkem pobavila co jsem tu napsala, ale nevadí, kdybybyli nějaké nápady sem s nimi! :D jee, já se tak těším zase na ty Vaše komentáře, názory apod.

No, ale teď už konečně na co tu tak všichni netrpělivě čekáte! Ano Jenna má krásný nový photoshoot ajá doufám, že to není jediný co se za tu dobu co jsem tu nebyla objevil. Je za rok 2018, ale jelikož je nejnovější musím Vám ho sem rovnou dát! Přesněji byl tento časopis vydán 13. února 2018 a fotografie byli pořízeny pro Health Magazines.


Jeden hlavním tématem v tomto časopisu se pro Jennu stal ohledně dalšího dítěte. Co na to Jenna odpověděla?

"Já jsem se ještě nedokázala pořádně rozhodnou nechávám tomu osud. Miluju tu myšlenku dalšího dítěte a je to stále v kartách, ale chci 100% vědět, že ted je ten správný čas. Znám mnoho žen, které řikají, že chtějí další dítě po 3 letech, ale to by u nás nebylo možné. Jsem hrozně nadšená z jednoho dítěte a pokud máme mít ještě jedno, stane se to nebráním se tomu a pokud ne zklamaná také nebudu. "