Duben 2017

Jenna for magazine Redbook 2017

13. dubna 2017 v 9:36 | Jenna D. | jennadewan-tatum |  Magazines

Ahoj krásky moje. Ano skoro po 2 mesících jsem se tu zase ukázala. Nevidím to na žádný návrat ikdyž u mě člověk nikdy neví co se mi v té hlavičce vyvrbí, ale jelikož se mi po Vás zastesklo a chybí mi psaní článku ikdyž i Jenn sleduji novinky furt, tak i proto jsem se rozhodla, že napíšu tento aktuální článek o Jenně.

A jak už naznačuje název článku, tak přesně tak Jenna se objevila v novém vydání časopisu ''Redbook'', který vyjde už 18.dubna 2017 kde bude rovnou i na titulní stránce. Já osobně jsem se do těchto květinových fotografiích ihned zamilovala! Jenna je na nich naprosto kouzelná a myslím si, že tato ženská vůbec nestárne, ale naopak. V časopise Jenna mluví udájně i o úžasném vztahu s Channingem a rovnou přitom řekla, že rozhodně plánují i druhé dítě. Tak jsem upřímně zvědavá kdy to přijde, doufám, že co nejdřív. Fotografiích se objevilo zatím málo, ale věřím, že se jich pár ještě ukáže.


K tomuto krásnému menšímu photoshootu dodávám i krátké video, během focení. Video je udělané z videí z instagramu naší Jenny a ostaních, které se tohoto focení zúčastnili. Já doufám, že se Vám tento článek po tak delší době líbil pokusí se tu být častěji, ale nechci Vám nic slibovat.

Každopádně už teď se těším na Vaše blogy až zjistím kdo tu ještě zůstal/nezůstal a hlavně mi pište jak jste se měli a co je u Vás nového všechno mě zajímá blogerky moje! ♥ Tak chci vidět samé dlouhé komentáře (:D) A Také krásné Velikonoce a doufám, že si ten dlouhý víkend užijete ve velkém a ať moc od kluků nedostanete na ty vaše krásný prdel*y. (:D) Jinak kdo by chtěl být semnou v kontaktu, tak zde dávám svůj instagram TADY, tam s vámi můžu aspoň komunikovat více kdo bude chtít. Tak se mějte krásně.