Leden 2017

NEWS 2017

22. ledna 2017 v 15:49 | Jenna D. | jennadewan-tatum |  News

Ahoj zlatíčka, zase se po nějaké době ozívám. Novinky se samozřejmě objevují, ale mě nějak nálada na blog odchází. Na novinky se o Jenn samozřejmě ráda koukám a zajímám se o ní dál jen už je potom pro mě těžší to sem sepsat a udělat z toho rozumný článek. Přemýšlím i že zkusím blogovat třeba o někom jiném, že mě to bude třeba bavit více zase zkusit něco nového, ale nevím Jenna už je taková srdcovka no. ♥

Každopádně když už jsem tady určitě se chci podělit s novinkami, protože Jenna je úžasná a úžasnou pro mě zůstane. Začala bych tím, že se Jenna 7. ledna 2017 zúčastnila velmi známé akce 73rd Annual Golden Globe v Beverly Hills, California. Vypadala podle mého moc krásně ikdyž na můj vkus až moc černá, ale to asi Jenna i chtěla. Je pro mě neskutečným vzorem je rpostě dokonalá no.


Co se dál odehrálo u Jenny za tu dobu? No musím ještě dneska zmínit, že byla pozvaná od Jennifer Lopez do její taneční soutěže World of Dance na NBC kde je Jenna podle všeho jako soudce či rádce. Moc jsem se toho nedočetla, ale i tak si myslím, že je to moc perfektní zpráva a pro Jenn skvělá šance, která se neodmítá. Kdo má její snapchat určit, tam viděl pár fotografiích z toho dne.

Dále jsem také zjistila, že se Jenna nezúčastnila známe akce People's Choice Awards, což mě docela zamrzelo, jelikož byla s Channingem i nominovaná v ''Nejoblíbenější komediální dvojice" ale tu ani bohužel nevyhráli. No nedá se nic dělat pro mě jsou rozhodně jedničky. No myslím, že to by pro dnešek mohlo být všechno beztak si tento článek asi ani všichni nepřečtete, ale já jsem ráda, že aspoň tyhle důležité informace tu o Jenn mám, tak se mějte hezky a já se snad zase co nejdřív tady ukážu.

Jenna in Los Angeles 2017

7. ledna 2017 v 10:32 | Jenna D. | jennadewan-tatum |  Paparazzi

Ahoj v první řadě jste si museli určitě všimnout nového layoutu, který mám od užasné grafičky Mii, která se mi snažila se vším vyhovět a já jí moc chci ještě jednou poděkovat za trpělivost se mnou. Je nádhernej já jsem moc spokojená.

No a teď už konečně k Jenně. 1. ledna 2017 byla totiž viděna, jak si vynáší věci ze svého auta a její přátelé jí s tim pomáhají. Vypadala opět moc krásně, jen mě trošku zamrzeli ty boty, myslím si, že to není určitě nový kousek, jelikož tygří styl se podle mého už nenosí a prostě si je vyndala z botníku a běžela rychle nakupoupit a zase domu. (:D) Jinak je to, ale pořád kočka.