Prosinec 2016

Baby2Baby Christmas Party 2016

31. prosince 2016 v 11:42 | Jenna D. | jennadewan-tatum |  News

Ahoj zlatíčka myslím, že jsem tu asi s poslední nejnovější novinkou co se týče naší Jenny. 18. prosince 2016 se totiž zůčastnila známé akce ''Baby2Baby Charity 2016'' v Beverly Hills. O Jenn je velmi dobře známo, že si tuto akci nenechává ujít a tak je jasné, že ani na této nemohla chybět. Byla to sice Vánoční párty, ale zároveň i charitativní akce, která pomohla dětem z rodin s nízkými příjmy. Jenna měla na sobě zajímavý outfit, ale abych pravdu řekla po dlouhé době mě moc neoslovil něco mi na něm vadí nebo chybí, sama nevím. Jak se líbí Vám?


New Photos # 02

30. prosince 2016 v 12:43 | Jenna D. | jennadewan-tatum |  News

Ahoj zlatíčka mám tu pro Vás další nádhernou novinku, která se týče bohužel jen jedné nové fotografie fotografie, která se objevila ještě z focení pro sportovní značku Danskin. Moc se mi líbí, jak je fotografie černobílá je to velice zajímavé, ale Jenna bude krásná pokaždé a v čem koliv.


Paparazzi Photos 2016 #04

28. prosince 2016 v 11:38 | Jenna D. | jennadewan-tatum |  Paparazzi

O mě je velmi dobře známo, že si každou novinku ráda dávám do jednoho článku, ale někdy se to prostě musí udělat jinak. Když se tu člověk neukáže pomalu celý měsíc, tak novinky se nastřídají a abych se tu dělala s každou novinkou zvlášť na to taky čas opravdu nemám. (:D) Takže paparazzi fotografie Vám dám opět do jednoho článku a navíc jsem zjistila, že Vám to ani vůbec nevadí takže s tim nevidím problém.

Tak začínáme. Ve čtvrtek 8. prosince 2016 byla Jenna viděna s její malou dcerkou Everly v Studio City, když si společně dopřáli předvánoční nákupy. Jenně to moc a moc slušelo líbí se mi, jak sladila její boty s kabelkou. Everly je taky samozřejmě kouzelná nejvíc mě ale zaujalo, jak je stejně velká jako ta její taška kterou si nese. (:D)


Hned v neděli 11. prosince 2016 byla viděna celá Jenny rodina pohromadě v Californii, když vzali malou Everly na Vánoční představení Cinderella Christmas. Dočetla jsem se, že je to na způsob něco jako naší oblíbené pohádky Popelky, koho by to náhodou zajímalo. (:D) Zase to všem slušelo je to velmi nádherná rodina a malá Everly byla na představení perfetkně oblečená.


Na této novince sice není vůbec Jenna, ale jsou na ní její dvě nejmilovanější osoby a to její manžel Channing Tatum a jejich dcera Everly. Jelikož jsou ty fotografie úplně kouzelný rozhodla jsem se sem tuto novinku dát. Channing byl viděn s malou Everly 14. prosince 2016 v Los Angeles, když si společně zašli do obchodu pro mražený jogurt. No, ale není kouzelný? ♥


Jenna for Cosmopolitan 2016

27. prosince 2016 v 14:10 | Jenna D. | jennadewan-tatum |  News

Ahoj lásky moje, ani nevim, jak mám začít. Věřím, že moje řeči nikoho nezajímají, ale musím napsat pár slov. Určitě musím začít velkým poděkovaním těm co si na mě vzpomněli na Štědrý den a popřáli mi. Mě to hrozně potěšilo a řekla jsem si, že Vás tady nemůžu jen tak nechat a taky jsem Vám samozřejmě musela popřát a doufám, že jste si Štědrý den pořádně užili a stále si ty rodinné svátky užíváte. Abych pravdu řekla měla jsem v plánu tady být celý Vánoce, ale nevyšl mi nový layout a nálada nějak odpadla. Doufám, že se někdo najde a začnu tady nový rok i s novým layoutem, ale znáte mě.

Novinek je samozřejmě spousty, nevím kdy to všechno zvládnu dopřidat, ale třeba si čas najdu. Musím, ale začít s to nejlepší novinkou, který vždycky všechny potěší. Jenna se totiž objeví v lednovém čísle v roce 2017 v časopisu ''Cosmopolitan''. Myslím, že v známějším časopise jsme si ji nemohli přát! Mám tu pro Vás jak skeny přímo z časopisu, tak i kvalitní fotografie.Happy Birthday Jenna!!

3. prosince 2016 v 18:40 | Jenna D. | jennadewan-tatum |  Jenna Dewan

Ano stihla jsem to! (:D) Dneska je to právě ten kdy se se před 36 lety narodila naše krásná talentovaná Jenna Dewan-Tatum. Chtěla bych jí tímto popřát všechno nejlepší k narozenínám, hodně štěstí, lásky s Channingem a taky bych jí moc přála kdyby natočila nějaký pořádní film nebo seriál, který by měl s ní velký úspěch myslím, že by to bylo opravdu skvělý. No, ale hlavně zdravý o který se myslím Jenna stará co nejlíp může.

Je nejlepší! Happy Birthday Jenna!!