Září 2016

VIDEO: Jenna Dewan-Tatum for Danskin

30. září 2016 v 19:10 | Jenna D. | jennadewan-tatum |  Videa
Ano ano anoo myslím si, že s lepší novinkou jsem dneska nemohla přijít. Objevilo se nové video z nového focení při photoshootu pro taneční značku Danskin. Video je naprosto perfektní jsem z něho nadšená. Fotografiích se nejspíš nafotilo více, než jsem zatím viděli a já Vám sem už zítra dopřidám nové, takže se máte na co těšit! Jenna je prostě dokonalá co řikáte na video viď?


Jenna in Los Angeles 2016 #02

28. září 2016 v 10:50 | Jenna D. | jennadewan-tatum |  Paparazzi

V úterý 27. září 2016 byla Jenna viděna v ulicích Los Angeles, když přicházela ke svému autu neznámo odkud. Měla na sobě moc hezký outfit myslím si, že ta sukně nemá absolutně žádnou chybu a vypadá na Jenn naprosto perfektně. Dneska máme státní svátek a já myslela, že to tu bude mrtvý zrovna, když mám čas a díky bohu ne, tak doufám, že Vás tahle novinka potěší, tak jako mě. (:D)


V ten samý den byla Jenna zastižena ještě jednou, ale už při nákupech a s jiným outfitem. Upřímně bych si taky ráda měla měnila takto outfity, kdybych měla tolik oblečení. (:D) Nemůžu říct, který outfit se mi na Jenn líbí více, ale oba jsou úžasné každý má něco do sebe a opět musím opakovat, že Jenna může nosit opravdu všechno.


Jenna in New Series - ''No Tomorrow''

25. září 2016 v 10:41 | Jenna D. | jennadewan-tatum |  News

Co se týče této novinky jsem naprosto nadšená nejde sice o nic velkého, ale i tak. No čtěte dál a dozvíte se více. Producent Ben Silverman se spojil s režisérem Corinne Brinkerhoff při výrobě nového seriálu s názvem ''No Tomorrow''. Bude to americký, romantický, fantastický komediálně-dramatický televizní seriál vysílaný stanicí The CW od roku 2016. Je inspirován brazilským seriálem Como Aproveitar o Fim do Mundo, který vysílala stanice TV Globo. Hlavní role jsou už samozřejmě dávno dané a ty obsadili známá herečka Tori Anderson a herec Joshua Sasse a spousty dalších.

Jenna mezi nimi bohužel, ale není. Za to bude aspoň v tomto seriálu jako host. Zahraje si minimálně ve dvou dílech za co já jsem opravdu moc ráda. Není to nic velkého možná také z toho důvodu, že Jennu můžeme na obrazovkách vidět v seriálu ''Supergirl'', kdy druhá řada odstartuje už 11. října 2016. Ale myslím si, že tohle pro Jennu bude taky skvělá zkušenost, jen tak mimochodem seriál ''No tomorrow'' odstratuje už 4. října! Tak co na to řikáte?

Jenna D. in Los Angeles 2016

24. září 2016 v 12:58 | Jenna D. | jennadewan-tatum |  Paparazzi

Ahoj miláčkové určitě jste si všimli pár změn tady na blogu a hlavně nového vzhledu, který mi udělala skvělá Clarie. Mě se její layouty vždycky líbili a když mi potvrdila, že mi layout udělá měla jsem s toho velkou radost. Díky těmto změn jsem se rozhodla být zase více aktivní už jenom z toho důvodu, že mi novinky o Jenn chybí. A hned jsem tu s novou informací.

16. září 2016 se objevili nové fotografie s naší krásnou Jennou, která byla viděna na letišti Los Angeles. Bohužel nebylo zmíněno kam letí, proč, zkrátka vůbec nic, alespoň máme tyto fotografie. Jenna vypadala samozřejmě bezvadně vím, že se zase opakuji, ale sami vidíte, že u ní to jinak nejde málo kdy se na ní našla něco co se mi nelíbí. Tento outfit je takový jednoduší, ale přece jenom hezký ten svetr nemá chybu a hrozně se mi líbí ty nízky kozačky.


Paparazzi Photos 2016 #02

18. září 2016 v 9:58 | Jenna D. | jennadewan-tatum |  Paparazzi

Ahoj zlatíčka dneska jsem se rozhodla, že dám opět do jednoho článku dvě novinky, který se týkají paparazzi fotografiích. Jedna z prvních novinek se týká toho, že Jenna byla viděna v úterý 13. září 2016 jak odchází z lekce jógy v Studio City kde byla také se svojí maminou. Obě vypadaly velmi spokojeně a slušelo jim to jsem ráda, že vidím po delší době Jennu zase s její mamkou.


Jako další krásnou novinku tu mám, že Jenna zamířila s jejím manželem Channingem Tatum na koncert Beyonce World Formation Tour, který se odehrál na stadionu Dodgers v Los Angeles. Nebyli samozřejmě jediný, který si její show nenechali ujít a zúčastnili se např. Lea Michele s Becca Tobin, Shiri Appleby, Frankie, Kate Bosworth, Rhys Ward, Georgie Flores, Amy Schumer, Katy Perry a mnoho dalších.


Parody - ''Magic Michelle''

13. září 2016 v 16:52 | Jenna D. | jennadewan-tatum |  Videa

Mám tu naprosto další skvělou novinku. Ellen DeGeneres si pozvala do své show - ''TheEllenShow'' známe ženy jako jsou: ''Chrissy Teigen, Olivia Munn a Jennu Dewan Tatum'' aby nahrály video parodii na ''Magic Michelle''. Do tohoto klipu se také zapojila Oprah Winfrey. Každá z nich si vymyslela jakoby jejich přezdívku za koho se vydají. Olivia jako Honeydew naše Jenna jako Peppermint, Chrissy jako Linda Peterson a Ellen jako Magie Michelle.


Mě osobně video velmi pobavilo a jsem ráda, že Jenna do něčeho takového šla ikdyž proč ne s Magic Mike má už dobré zkušestosti myslím, že víte o čem - mluvím. (:D) Během natáčení to máme taky suprové fotografie, které se podle mého taky povedli a všichni tam vypadají fantasticky.


Jenna s malou Everly # 15

11. září 2016 v 11:03 | Jenna D. | jennadewan-tatum |  Paparazzi

Ahoj zlatíčka já doufám, že jste na můj blog nezapomněli je tu teď nějak prázdno, tak snad se to zlepší když uvidíte mojí aktivitu (:D). Každopádně jsem tu s novým článkem, který se odehrál 27. sprna 2016 na letišti v Los Angeles kdy Jenna přiletěla se svojí dcerkou Everly domů. Nebylo bohužel uvedeno kde byli jen, že přiletěli opět k sobě domů. Jenna vypadala velmi spokojeně a malá Everly s telefonem v ruce taky. (:D) Až na to, že Jenně nebylo nejspíše 2x příjemný, že na fotografiích bude vidět i její dcera.


Jenna's Campaing For ‘DANSKIN’ 2016

10. září 2016 v 10:33 | Jenna D. | jennadewan-tatum |  Photoshoot

Konečně jsem se dostala k novince na kterou jsem se opravdu těšila. Jde totiž o nový photoshoot, který Jenna nafotila pro taneční značku oblečení ''Danskin''. Jenna je prostě dokonalá jako ty fotografie?! (:O) Jsou hrozně originální ona tu postavu co s ní všechno dokáže? Myslím si, že lepší modelku si na tyto fotografie nemohli vybrat. Jsem samozřejmě nadšená hlavně jsem dlouho zase žádný photoshoot nečekala a hale on je tu zase! (:D) Co na ně řikáte vy?


Přidám Vám se i 5 zajímavých fotografích přímo z focení z tohoto photoshootu.

Jenna for brand OUAI 2016

9. září 2016 v 10:22 | Jenna D. | jennadewan-tatum |  Paparazzi

Včera jsem Vám přidávala článek, že Jenna byla viděna 24. srpna 2016, jak jde s malou Everly do kina a v ten den byla také Jenna viděna, když opouštěla hotel ''L'Ermitage'' v Beverly Hills, kde se konalo natáčení reklamní kampaně pro kosmetickou značku ''OUAI'' a to přesněji pro rtěnky. Jenn to opět neuvěřitelně seklo podle mě vypadá hrozně sexy nejsem zastánce těchto kozaček ale myslím si, že má krásné nohy a k ní mi opravdu sednou. Jen doufám, že z toho dne vyjde nějaká ta reklama a podíváme se na Jennu, jak se jí povedla.


V tento den byla také Jenna velmi aktivní co se týče jejího osobního snapchatu, kde přidávala spousty fotografií a také videa. Můžete si všimnout, že fotila i fotografii, které v ten den vyfotili, tak doufám, že jich pár i zveřejní vypadali hodně zajímavě hlavně ty, jak se na nich všichni smějou.


Překvapení aneb Jenna s malou Everly

8. září 2016 v 9:15 | Jenna D. | jennadewan-tatum |  Paparazzi

Ahooj miláčkové.. to koukáte co? (:O) Já vím mohla jsem se ozvat mnohem dříve, ale já jsem si tohle léto, neléto chtěla užít, jelikož pro mě to spíše léto nebylo nevím, jak pro Vás, tak ty dny co byli aspoň jednou za pár dní krásný jsem chtěla být co nejvíce venku u bazénu apod. Do toho samozřejmě práce a taky, jak víte mě čekala další zkouška z maturity, tak snad to tentokrát vyšlo no.. výsledky zatím nedorazili. Upřímně nevím, jak to dál s blogem bude, ale většinu přes zimu tu jsem nejvíce takže se nemusíte bát nějakého konce (:D) časem věřím, že se ta aktivita bude zlepšovat. Taky chci ještě poděkovat těm pár slečnám co mě začali sledovat na instagramu! Například Irča má naprosto nádherný instagram! ♥♥ Takže ještě jednou děkuji jste zlatíčka.

Teď teda pochybuji, že si tento dlouhý článek někdo přečte každopádně jdeme konečně k Jenně. Anoo dočkali jste se!! (:D) Upřímně jsem čekala, že se za tu dobu novinek objeví více, ale nebudu mít toho tolik na práci s doplňováním, takže první nejstarší novinka je z 24. srpna 2016 kdy Jenna vzala malou Everly na výlet do kina a podle informací se šly podívat na film ''Tajný život mazlíčků'' obě vypadaly jako princezny hlavně malá Everly ta měla přímo šaty jako pro princeznu. Zítra se můžete těšit na další novinku!