Srpen 2016

Jenna Dewan on acupuncture 2016

11. srpna 2016 v 9:51 | Jenna D. | jennadewan-tatum |  News

Ahoj, jelikož s novinkami je to opět bída objevila se alespoň taková menší z osobních sociílních sítí Jenn. V úterý 9. srpna 2016 byla Jenna u své oblíbené lékařky Jeannie Kang na akupunkture. Jenna se opravdu nezdá já osobně bych si do sebe takovéto jehly píchat nenechala, ale na druhou stranu to Jenně nejspíš pomáhá a uleví se jí od bolesti a dodá energii. Všechno nám tedy fotila na snapchat, tak se na to můžete teď podívat.


Jenna Dewan-Tatum for Glamour 2016

7. srpna 2016 v 8:48 | Jenna D. | jennadewan-tatum |  News

Ahoj nějaký čas jsem se tu zase neukázala, ale ten kdo mě má na instagramu ví, že jsem byla na výletě v Mariánských lázní a pořád se snažím někam cestovat, když už nejdeme někam do ciziny. (:D) tak to je taková menší omluva.

Teď už ale k novince. Jenna byla vybrána do projektu, který organizuje Glamour Magazine, který má název ''54 Amazing Women on What It Means to Be an American Woman in 2016''.Do tohoto projektu bylo vybráno také spousty jiných žen jako je např. Ashley Graham, Brittany Howard, Hailey Baldwin, Syd tha Kyd, Rowan Blanchard a mnoho dalších. V tomto projektu jde hlavně o to, že se těchto 54 žen zeptají: ''Co to pro ně znamená být americkou ženou v roce 2016?'' Mám tu pro Vás novou footgrafii Jenny, kterou nafotila prově pro časopis Glamour. Já doufám, že se jich objeví mnohem více protože takovéto vlny jsem si na ní zamilovala.

imagebam.com

K této fotografii se také přidalo video, s těmito vybranými americkými ženami, které museli zatancovat jejich nejoblbenější taneční pohyby během 60 sekund. Můžete si všimnout, že každá má ráda jiný jsou to buď novější nebo starší. Jennu máme hned jako první a podle mě je nejlepší jako vždy.


Jenna Dewan for Womens Health 2016

1. srpna 2016 v 10:39 | Jenna D. | jennadewan-tatum |  News

Na dnešek jsem si tu připravila další perfektní novinku ohledně Jenny. Jedná se o to, že jistě víte, že časopis ''Womens Health'' je známý po celým světe a proto každá země dostává jeho vydání, ale může se pozměnit například titulní strana jako právě u vydání v Malajsii! Tato titulní strana je opět perfektní a taky jste si mohli rovnout všimnout, že je to další nová fotografie z photoshootu Jenn.


Je to velmi nádherná fotografie Jenna je prostě podle mého vzrozená modelka, jen mě trošku mrzí, že fotografie není celá a má tam lehce ořízlou tu hlavu, ale tak třeba se ještě nějakých nových dočkáme.