Červenec 2016

Jenna in Face Place, West Hollywood 2016

31. července 2016 v 13:39 | Jenna D. | jennadewan-tatum |  Paparazzi

Ahoj s novinkami ještě nekončíme a jsem tu s nejnovějšími paparazzi fotografiemi, které jsou z 27. července 2016 kde Jenna byla viděna, jak jde do kosmetického salónu ''Face Place'' v West Hollywood. Na sobě měla velmi krásné květinové šaty a k tim perfektní klobouk musím uznat, že jí to skvěle dohromady vše ladilo. Už teď se těším na další paparazzi s čím nás Jenna zase překvapí.


Target Cat & Jack Launch Celebration

28. července 2016 v 10:41 | Jenna D. | jennadewan-tatum |  News

Ahoj, tak dnes jsem tu pro Vás také. Na tento článek jsem se velmi těšila až Vám ho sem přidám, jelikož Jenna se po delší době ukázala na nějaké větší akci. Konala se ve čtvrtek 21. července 2016 a jedná se o ''Target Cat & Jack Launch Celebration'', která se odehrála v Brooklyn Bridge Parku v New Yorku. Fotografiích se objevilo opravdu spousty, tak začnu paparazzi fotografiemi ještě před samotnou akcí. Zde Jenn byla už zcela připravená na akci a opouštěla akorát svůj hotel v New Yourku. Jde na ní vidět, že už se dost těší.


Zde už se konečně dostáváme k fotografiím kde nám Jenna pózovala na červeném v koberci v naprosto v úžasných šatech, ve skvělých lodičkách a v krásně upravených navlněných vlasech. Jsem opravdu z tich fotech naprosto unešená Jenně to neuvěřitelně slušelo a myslím, že na tuto akci outfit zvolila báječně. Více takových akcí prosím ♥ Také nesmím zapomenout na to, že s Jennou tam trávila čas hlavně Rachel Bilson a také Camila Alves se kterými má i společné fotografie.


A v neposlední řadě tady mám pro Vás skvělé video s Jennou z této akce:

Paparazzi Photos 2016

27. července 2016 v 11:01 | Jenna D. | jennadewan-tatum |  Paparazzi

Ahoj miláčci, jelikož jsem s novinkami teď docela pozadu rozhodla jsem se, že snad poprvé dám paparazzi fotografie do jednoho článku. To je opravdu u mě nezvyk, ale teď se to nejvíce hodí (:D) snad si je užijete, tak jako já. Hlavně se nebojte tímto článkem novinky nekončí bude jich ještě mnohem víc.

První paparazzi fotografie jsou ze čtvrtka 21. července 2016 kdy se Jenna a její manžel Channing Tatum spolu procházeli ulicemi New Yorku. Vypadali spolu velmi krásně já je naprosto zbožňuji a je to podle mě nejšťastější pár. Jenna měla na sobě zajímavý outfit.


Další fotografie tu mám z neděle 24. července 2016 kde Jenna byla viděna tentokrát sama v severním Hollywoodu, Los Angeles když opouštěla taneční studio. Jde to na ní i vidět můžete si všimnout, že byla oblečena ve sportovním a i tak ji to velmi slušelo.


No a teď už jsme se konečně dostali k aktuálním paparazzi fotografiím, které jsou z pondělí 25. červnce 2016 kdy Jenna opouštěla tělocvičnu po cvičení v Beverly Hills se svým kamarádem. Byla opět oblečená ve sporotvním, což je naprosto jasné kyž si byla zacvičit a opět jí to moc seklo.


"Women's Health Australia" 2016

21. července 2016 v 16:13 | Jenna D. | jennadewan-tatum |  Magazines

Ahoj zlaíčka nebojte se nezapomněla jsem na Vás a i na Vaše blogy koukám, jen nemám vůbec čas je komentovat a ještě k tomu přidat nějaký článek na blog. To je furt něco.. nějaký výlety, práce, spánek a zase práce apod. (:D)

Přesto jsem si ten čas teď našla a jsem tu s krásnou novinkou. Jenna se objevila opět na titulní stránce časopisu "Women's Health Australia" 2016. Je se speciální verze přímo pro Autrálii. Jsem za ní moc ráda Jenna je na ní dokonalá její postava a úsměv je zkrátka jedinečný. Budu se snažit novinky přidávat častěji, ale hlavní proč tu teď nejsem je, že si stejně Jenna užívá dovolenou v Cabo San Lucas, tak máme jen fotky z instagramu.

imagebam.com

Jenna in Epione, Beverly Hills 2016

9. července 2016 v 13:03 | Jenna D. | jennadewan-tatum |  Paparazzi

Ahoj dnes tu mám pro Vás čerstvou novinku, která je ze včerejška 8. července 2016. Jenna byla totiž viděna opět v oblíbeném kosmetickém salónu celebrit ''Epione'' můžete si všimnout, že když odcházela domu vzala si sebou také spousty přípravků na doma od této značky. Vypadala velmi spokojeně a musím říct, že ty šaty jsou rozhodně perfektní moc jí sluší a hlavně její sandálky na klínku nemají chybu. Já jsem opět spokojená s jejím outfitem.


How Eats Jenna Dewan Tatum

6. července 2016 v 10:17 | Jenna D. | jennadewan-tatum |  News

Jelikož se Jenna objevila na hlavní titulce časopisu Women's Health pro Červenec/Srpen prozradila ostatním, jak se ona stará o svojí postavu a popsala zkráceně svůj jídelníček po celý její den. Už chápu proč má tak krásnou postavu a ještě více ji o to obdivuji!

Snídaně

Jenna začíná skoro pokaždý svůj den s domácím zeleninovým smoothie. Samozřejmě si ho někdy udělá i s ovocem a nejradši ho má s: citrónem, špenátem kapustou, jablkem, banánen a nebo s hruškou. Přídává do něj, ale i vlastní ingredienci a to je olej z tresčích jater. Tohle všechno smíchá s vodou a tvrdí, že ji zlepšuje kůži, vlasy a dodává energii.

Oběd

Ze všeho nejradši se Jenna dává k obědu saláty, ale její nejoblíbenější je s názvem ''Tabbouleh''. Tři základní suroviny, bez kterých Jenna tento salát neudělá, jsou bulgur, rajčata a hladkolistá petrželka. A v závěsu za nimi ještě máta, olivový olej, citron a případně trocha koření. Jenna řiká: ''Tento salát je velmi svěží a naplňující''

Večeře

A konečně Jenna končí svůj den s mísou hnědou rýží. Ráda si jí dává s tahini omáčkou nebo olivový olej.

Jenna in salon 2016

5. července 2016 v 10:15 | Jenna D. | jennadewan-tatum |  Paparazzi

V pátek 29. června 2016 Jenna zavítala opět do svého oblíbeného salónu ve West Hollywood kde si určitě odpočinula a relaxovala. Měla na sobě nádherně květinové šaty, který mají lehce průhledný záda a to se mi na nich líbí snad nejvíce. Jenn opravdu velmi seknou. K tomu si vzala i moc hezký sandálky, který jí ladí s kabelkou. Její outfity mě vždycky nadchnou a překvapí.


Jenna and Channing in West Hollywood 2016

4. července 2016 v 7:29 | Jenna D. | jennadewan-tatum |  Paparazzi

V úterý 28. června 2016 byla Jenna a její manžel Channing Tatum viděni ve West Hollywood, jak vycházejí z obchodu s nábytkem. Oba byli oblečeny ve sportovnám oblečení a velmi jim to slušelo. Jenně sluší, jak klobouk, tak i tato kšiltovka opět můžu jenom zopakovat, že jí závidím (:D). Doufám, že hledali to co potřebovali a odcházeli z obchodu spokojený.


NEWS - Women's Health magazine 2016

2. července 2016 v 10:24 | Jenna D. | jennadewan-tatum |  News

Ahoj dámy vím, že jsem Vám slíbila spousty novinek, ale jak mile začne být venku hezky já se prostě k PC moc nedostanu to sluníčko si užívám jak nejvíc to jde. Každopádně dnes jsem tu s opravdu super novinkou aspoň já jsem z ní moc nadšená. Našla jsem totiž další čtyři nové fotografie z nového photoshooty Jenny a k tomu perfektní video a zároveň i rozhovor z focení pro ''Women's Health magazine''. Až bude photoshoot kompletní přidám ho celý znovu s plus dalšími novými fotografii, protože si myslím, že tohle není konec.


A zde už se můžete podívat, jak probíhalo s Jennou focení v Malibu plus krátký rozhovor:
Jenna je podle mě prostě perfektní modelka


A aby toho nebylo pro dnešek málo přidám Vám jsem ještě scany z Women's Health - July/August. Můžete si všimnout, že je na nich i jedna fotografie v šatech , tak doufám, že se objeví nějaký fotografie i v tomto outfitu. Snad na Vás tento článek nebyl moc dlouhý vím, že na takovéto u mě nejste moc zvyklí (:D) ale zítra se můžete těšit na další.