Červen 2016

Jenna in Los Angeles 2016

29. června 2016 v 20:48 | Jenna D. | jennadewan-tatum |  Paparazzi

Jenna byla viděna 25. června 2016 v ulicích Los Angeles. Více informacích jsem bohužel nezjistila co tam dělala, kde přesně byla vůbec nic, ale za to můžu zase napsat jak neuvěřitelně jí to v tento den opět slušelo. Vypadala opravdu fantasticky hrozně moc se mi líbí její outfit a k tomu ty botky. K líčení můžu říct jediný, okouzlující moc se jí povedlo červená rtěnka celý outfit jen rozzářila.


Born and Bred Vodka 2016

27. června 2016 v 10:50 | Jenna D. | jennadewan-tatum |  Videa

Ahoj dneska jsem tu také s velice zajímavou novinkou, která by Vás mohla i potěšit. Jedná se o novou značku ''Born and Bred Vodka'' což je značka vytvořená manželem Jenny, Channingem Tatumem. Channing chtěl zkusit také něco jiného než herectví, tanec apod. a tak se pustil do tvorby značky svého alkoholu. Channing na této značce začal spolupracovat s Grand Teton Distillery. Nejúžasnější na této novince je, že už k této vodce byl udělaný videoklip ke kterému napsal Channing: ''The best stories are the ones created with friends.'' Samozřejmě v něm jsou jeho nebližší přátelé a nesmí v něm chybět ani naše Jenna.


Zde jsem našla i fotografie, jak vodka vytvořená Channingem vypadá:

Jenna in Gracias Madre 2016

26. června 2016 v 11:34 | Jenna D. | jennadewan-tatum |  Paparazzi

Ahoj zlatíčka novinek se za poslední dobu objevilo docela dost a je nemám vůbec čas to přidávat. Každopádně teď jsem tu mám času spousty, tak jsem tu s první novinkou a zbytek si připravím do rozepsaných máte se tedy na co těšit.

Jenna byla spatřena 23. června 2016 v West Hollywood ve vegetariánské restauraci Gracias Madre. Podle všeho tam poseděla i se svými přáteli s kterými se tam rozloučila a jela domů. Vypadala velmi krásně, tento outfit se mi na ní hrozně moc líbí, jelikož ona má na toto tílko krásnou postavu a může si ho dovolit. Je fakt nádherná.


Women's Health magazine 2016

22. června 2016 v 16:53 | Jenna D. | jennadewan-tatum |  Magazines

Ahoj zlatíčka moje nejmilovanější, konečně tu jsou s nějakou perfektní novinkou. Jenna se opravdu nemusí za co stydět a už vůbec ne si vypracovávat postavu do plavek jako něktěří z nás (já se teda aspoň snažím :D). A díky tomu se také Jenna objevila na nejnovějším obálce časopisu ''Women's Health''. Ani nevíte jakou mi to udělalo radost na obálce jí to neuvěřitelně sluší, jen doufám, že se brzy objeví také nějaký photoshoot.Samozřejmě jsem se snažila co nejvíce hledat, jestli náhodou už nějaký photoshoot nenajdu, tak to bohužel, ale našla jsem aspoň tuto jednu fotografii, která je také od časopisu ''Women's Health'' a myslím, že by s tím mohla mít něco společného, tak třeba se objeví i v photoshootu. Nebylo vůbec na škodu.


Instagram #14

15. června 2016 v 11:09 | Jenna D. | jennadewan-tatum |  Instagram

Zdravím všechny, kteří rádi navštěvují tento blog a ten kdo ho navštěvuje opravdu pravidelně ví, že Jenny instagram celkem zanedbávám. Je to opravdu hrozné co teď napíšu, ale nepřidala jsem z instagramu nic už tří měsíce! (:O :D). Na druhou stranu někdy z fotografiích z instagramu udělám i nějaký článek takže zase tak hrozná nejsem. (:D)

Každopádně opět nejsou novinky, tak toho využiju a instagram Jenny doplním. Fotografie si určitě užijete je jich spousty, ale nebudu ke každé vypisovat odkud jsou apod. myslím, že to si zvládnete domyslet i sami a někoho to ani nezajímá, tak si myslím, že je to i zbytečné psát. Jsou uspořádané od nejstarší po nejnovější. Aspoň uvidíte, jak si Jenna užívá života a jaká je to hlavně krásná ženská. (Tu krásu jí nikdy nepřestanu závidět!! :D já jí na instagramu lajku snad každou fotku, jestli by jste chtěli můj instagram napište.)


Seriál Supergil získal druhou řadu!

11. června 2016 v 13:57 | Jenna D. | jennadewan-tatum |  News SG

Ahoj novinky na blogu o seriálu ''Supergirl'' jsou opravdu minimální, ale je to také tím, že s Jennou se ohledně tohoto téma zkrátka nic neobjevuje, což mě docela mrzí, těšila jsem se aspoň na nějaké fotografie z natáčení, ale prostě nic. (:D) Mám tu, alespoň starší novinku že bude i druhá řada seriálu Supergirl! Zatím se nepíše o tom kdo tam bude a nebude znovu hrát, ale doufám, že Jenna se objeví i v této řadě. Kdyby tam ona nebyla, tak upřímně na seriál ani nekoukám. (:D)

Každopádně kdo by chtěl Jennu vidět nějak aktuálně dopřidala jsem všechny díly ke stažení Supergirl první řady, tak se můžete aspoň někde na naší krásnou Jennu podívat. Musím uznat, že roli tam má skvělou a hraje jí perfektně.

DÍLY KE STAŽENÍ SUPERGIRL


Jenna in Beverly Hills 2016

9. června 2016 v 10:45 | Jenna D. | jennadewan-tatum |  Paparazzi

Ahoj zlatíčka nebudu Vám tady nějak nalhávat, že na blog nebyl čas apod. ikdyž je to z části pravda, jelikož mě přijali do práce a já myslela, že budu mít více času něž mám. Je to také, ale proto, že novinky o Jenně opravdu nebyli a ani nálada blogovat, tak snad se to zlepší právě teď jste mi, ale chyběli tak mě tu máte aspoň s jednou novinkou! ♥

Jenna byla viděna v pátek 3. června 2016 v Beverly Hills kdy byla na návštěvě rodičů jejího manžela Channinga a fotografie jsou z chvíle kdy odjížděla už k sobě domů. Upřímně mi nepřijde moc nadšená, ale snad je i tak všechno v pořádku spíše mi přijde unavená, ale i tak jí to moc slušelo ty džíny nemají chybu a ta košile k nim také není hrozná. Umí se zkrátka oblíkat do všeho.