Leden 2016

Interview with - ''Yahoo Health''

28. ledna 2016 v 12:57 | Jenna D. | jennadewan-tatum |  News
Zdroj ''Yahoo Health'', který se zabývá ohledně zdraví, bydlení, nemoce a léčby a všeli-jaké informace o životě udělal s naší Jennou 22. ledna 2016 rozhovor a jelikož se tu moc rozhovory neobjevují poprosila jsem mojí kamarádku, aby mi s ním pomohla a já Vám ho sem mohu přidat, tak snad za něj budete rádi dalo jí to dost práce.

Yahoo Health: Jenno, váš výkon v Lip-Sync Battle byl úžasný. Musíme se zeptat - jak jste se na to připravovala?
Jenna: Ha, byla to taková legrace. Byl to obrovský fofr. Show byla úžasná, ale všechno se to točí najednou během několika týdnů. Zavolali nám a my měli asi tak 5 dní na to abychom si vymysleli písničky a to co budeme dělat, vybrat si oblečení, vlastně udělat uplně vše. Takže pár dní to byl totální chaos, ale přesto sranda. Hodně těžké práce ale zvládli jsme to a byla to bomba.

Yahoo Health: Jsi známá tanečníce díky hodně úžasným tanečním pohybům. Od té doby co tančíš jsi se sebou byla vždy spokojená, takže je to o tom být v souladu se svým tělem?
Jenna: Obecně pro mě důležitá věc je naučit se co je pravé sebevědomí a jak pozitivně vnímat samu sebe. Být tanečníkem a vyrůstat v takovém světě vás nutí se soustředit na sebe sama a na to abyste dosáhli svých cílů, na hledání dokonalosti a pracovat na svých dovednostech. Jeden z nejkrásnějších darů tance je když jste v souladu se svým vlastním tělem. Už od mala jsem se sebou byla velmi spokojená, vystupovala na pódiu a nosila zajímavé kostýmy. Za tohle musím poděkovat své mamince - nikdy mne nenechala si myslet že mé kostýmy jsou nevhodné nebo špatné ani když hodně z nich bylo! Nikdy mně nenapadlo si myslet "Oh! Tohle bych nosit neměla" . Prostě jsem se vždycky jako dítě cítila sebevědomě, dobře a volně - Chápala jsem jaké je cítit se talentovaně a silně bez nějakého negativního významu. A i teď se cítím v souladu s mým tělem. Dokážu vycítit když ztrácím balanc. Cítím na sobě když jím nezdravě a musím dát svému tělu co potřebuje a začít cvičit. Tanec je opravdu ten největší dar.

Yahoo Health: Jaké jsou nějaká opatření, která děláte když se chcete dostat opět do pohody?
Jenna: Tohle je hrozně důležité, protože tolik dáváte - oddáváte se svým dětem, své rodině, práci a pak "Oh, a co já?" Musíte si najít čas na to aby jste se věnovali sami sobě, protože pokud se zhroutíte, zhroutí se všichni kolem vás! Když se teď dostanu do bodu kdy jsem přetažená je důležité si říct "Ok, teď si dám dvě hodinky pauzu, půjdu se projít". Miluju cvičení, je to jeden ze způsobů jakým se zbavuji stresu. Také miluji meditaci. Jsem o tolik lepší člověk když medituji! Je sice těžké si najít čas ale je to skvělé.

Yahoo Health: Dokonce i ti nejvíce pozitivní a sebevědomí lidé mají dny, kdy se cítí na dně. Jaka je vaše rada když věci nejdou zrovna tak jak by měli?
Jenna: Byla jsem opravdu perfekcionista, jako tanečnice jsem na sebe byla dost tvrdá, protože jsem chtěla být lepší a stále se posouvat dál. Byla jsem na sebe hrozně tvrdá když jsem nevyhrála nebo když se něco nepodařilo tak jak jsem chtěla. Na jednu stranu vás to motivuje. Na druhou stranu vás to drží zpátky protože vás to omezuje. Když tohle začne tak mi velmi pomůže když si toho všimnu a řeknu si "Oh, vím co dělám" . Uvědomění je prvním klíčem k tomu aby jste si uvědomili že na sebe příliš tlačíte. V tu době by jste měli jednat. Dělejte něco co vás přinutí se cítit lépe. Můžete si udělat vlasy, jít se projít - cokoliv co zabrání tomu abyste na sebe byli tvrdí a místo toho se začali cítit skvěle. A vaše perspektiva se změní. Pro mě, (dcera) Everly změnila všechno.

Best outfit 2015 | WINNER

27. ledna 2016 v 14:53 | Jenna D. | jennadewan-tatum |  Jenna Dewan
30. prosince jsem na blogu založila anketu Best outfit 2015 a já jsem se k vyhodnocetí této ankety bohužel dostala až teď. Doufám, že se na mě nebudete tolik zlobit, ale myslím, že se zase tak nic neděje myslím, že je jedno kdy se toto vyhodnocetí přidá.

Musím uznat, že jste to měli velmi těžké určit vítěze ještě když jste měli jenom hlasovat pro jeden outfit, ale rozhodli jste to skvěle. A já s radostí oznamuji, že vítěz letošní ankety je outfit s č. 5 s celkem 5 body na druhém místě se umístil oufit s č. 6 s celkem 4 body a na krásném třetím místě je outfit s č. 11 s celkem 3 body.


Supergirl | 1x11 > Stills

25. ledna 2016 v 9:07 | Jenna D. | jennadewan-tatum |  Stills

Ano konečně se objevili i nějaké nové stills ze seriálu ''Supergirl'' s Jennou a aspoň to nevypadá, tak že jsem se na novinky ohledně tohoto tématu vykašlala (:D). Jedná se bohužel jen o jednu fotografii, která je z 11. dílu který nese název ''Strange Visitor From Another Planet'' ale já jsem ráda i za tu. Hlavně jsem ráda, že se na Jennu mohu dívat v tomto úspěšném seriálu a její role Lucy je rozhodně skvělá. Já osobně bych asi na seriál nekoukala, protože takovéto styly ráda nemám, ale díky Jenn se prostě musím koukat to je povinost. (:D) Je tu někdo kdo se na seriál taky kouká?Jinak také pravidělně na blogu přidávám díly ke stažení jen tak pro informaci kdyby někdo nevěděl.Balthazar Getty's Birthday 2016

24. ledna 2016 v 9:02 | Jenna D. | jennadewan-tatum |  News

Dočkali jsme se další fotografiích z páteční dámské večerní jízdy, která se první konala v restauraci a poté se přesunuli na narozeninovou párty zvanou ''Balthazar Getty's Birthday'' která se konala v nočním clubu ''Nice Guy''. Nejdříve tu mám pro Vás fotografie focené přímo v clubu za bílím plátnem, které se podle mého neuvěřitelně povedli a Jennu jsem už naštěstí hned poznala. (:D) Podle fotografiích se museli hodně bavit a narozeninová párty se musela povést.


A teď ještě pár fotografiích Jenny při odchodu domů z této velké párty. Myslím, že se dál bude spekulovat i o tom, že je Jenna těhotná, jelikož opět nepila když se musela sama odvést domů, ale uvidíme já zatím žádné bříško nevidím. Každopádně vypadala dokonale díky těmto fotografiím jsme viděli jaký měla na sobě outfit a já overaly zbožňuji takže zvolila to skvěle!


Girls night out! with Jenna Dewan-Tatum

23. ledna 2016 v 11:34 | Jenna D. | jennadewan-tatum |  News

Včera večer 22. ledna 2016 byla Jenna na dámské jízdě společně s jejími slavnámi kamarádky Kourtney Kardashian, Chrissy Teigen, Minka Kelly a tak dále v místní restauraci a potom se objevili na narozeninové párty Balthazara Gettyho, která byla v ''Nice Guy'' v Hollywoodu a právě odtud je i druhá fotografie. Moc se mi líbí, jak na fotografii Chrissy obímá Jennu musí jí mít nejspíš hodně ráda. Rozhodně to všem neskutečně slušelo jsou to všechno sexy dámy a já doufám, že se objeví více fotografiích určitě by se to hodilo. A abych pravdu řekla Jennu bych ani nepoznala na druhé fotografii co vy? :)


Celebrity jako malé děti

21. ledna 2016 v 15:41 | Jenna D. | jennadewan-tatum |  News
Ahoj dnes jsem si pro Vás připravila článek, který se objevil na internetu 15. ledna 2016 po ''Golden Globes'' a mě hodně zaujal a rozhodla jsem se Vám ho sem přidat. Jde o to že se malé, roztomilé děti převlíkli jako celebrity právě z této akce a mezi němi byl i náš oblíbený pár Channing a Jenna. Některé "kostýmy" se opravdu velmi povedli a teda jak malý Channing má nakreslený i vousy se vážně povedlo. Tak snad se Vám tento článek líbil a zaujal Vás tak jako mě. Napište mi do komentářů která malá celebrita se Vám libí nejvíce a která se podle Vás nejvíce povedla.


Photoshoot | 2016 > Set 012

18. ledna 2016 v 16:31 | Jenna D. | jennadewan-tatum |  Photoshoot

Ahoj miláčci dnes tu mám pro Vás opět moc krásnou novinku a to takovou, že manžel Jenny - Channing Tatum opět nafotil 2 dokonalé fotografie jeho nádherné manželky. Takže myslím, že můžu říct, že mu můžeme být rádi za moc perfektní malý photoshoot 2016. Fotografie to jsou podle mého naprosto kouzelné jen by mi nevadilo kdyby Channing příště nafotil tich fotografiích více co myslíte? :D


Také chci poděkovat těm, kteří mi přáli ať se mi maturitní ples povede apod. DĚKUJI myslím, že se nám to povedlo a já jsem si to užila, tak jak jsem chtěla ti co mají můj instagram (kdyžtak si o něj napiště) i ví jak jsem vypadala, tak snad to nebylo zas tak hrozné co vy na to? :) :D

Lip Sync Battle - DOWNLOAND

14. ledna 2016 v 13:37 | Jenna D. | jennadewan-tatum |  Videa

Ano! Konečně jsme se dočkali. Mám tu pro Vás celý díl pořadu ''Lip Sync Battle'' hned co jsem si toho všimla šla jsem si ho stáhnout a teda musím říct, že jim jejich vztah neuvěřitelně závidím (:D) oni jsou tak sladcí musí se tak milovat, jak si ze sebe dokážou udělat takovou obrovskou srandu no určitě se na to podívejte.. díl je sice ke stažení, ale mě to trvalo půl hodinky a mohla jsem se na to podívat. A Jenna co předvedla? No klobouk dolu před ní napadli jí bezvadné nápady a ještě více to dokázala ukázat. Channing samozřejmě taky suprové nápady a bylo by opravdu těžké rozhodnout kdo z tich dvou to má vyhrát, takže jsem ráda za to, jak to nakonec dopadlo a musím upřímně říct, že oni dva podle mého v této shlow předvedli asi to nejlepší. No podívejte se sami a pak mi napište Vás názor!!


73rd Annual Golden Globe Awards

12. ledna 2016 v 16:08 | Jenna D. | jennadewan-tatum |  News

V neděli 10. ledna 2016 byla naše Jenna hostem velké známé akce ''73rd Annual Golden Globe Awards'' která se konala v Beverly Hills. Na takové velké akci samozřejmě nesměl chybět po jejím boku a její krásný manžel Channing Tatum. Této akce se zúčastnilo spousty další celebrit jako je třeba Lady Gaga, Will Smith s jeho manželkou, Olivia Wilde a spousty dalších.

Jenna a Channing vypadali opravdu neskutečně nádherně já nemám opravdu na Jenn šaty slov to je taková královská krása! Opravdu jako královna večera podle mého. Šaty mají překrásný střih, barvu a Jenn moc hezky padnou. Channing vedle ní vypadá jako pyšný muž a s Jennou se určitě rád chlubí. Jen se mi na něm moc nelíbí ten jeho účes, ale asi je to teď moderní. Fotografiích je opět spousty s Jennou a Channingem tak to vše máte v CČ.

Také bych ještě chtěla v tomto článku jen tak pro info napsat, že tento víkend mám maturitní ples, tak nevím, jak na blog budu mít čas, ale chtěla bych Vám už dopřidat nějaké videa z ''Lip Sync Battle'' a také už konečně vyhodnotit nejlepší outfit za rok 2015! (:D) uvidíme jak to stihnu.


Lip Sync Battle - Photos

8. ledna 2016 v 18:12 | Jenna D. | jennadewan-tatum |  News

Zdravím moje miláčky, kteří čtou tento blog! O Jenn se stále nic moc neobjevuje jen tu mám pro Vás připravený ukázky z pořadu Lip Sync Battle. Díl už sice v Americe běžel, ale u nás se podle mého objeví až tak za týden teda doufám jinak budu hodně naštvaná. (:D) Objevilo se pár další trailerů, ale já jsem se rozhodla Vám sem dát jen fotografie myslím si, že to bude i lepší ať to vidíte celé najednou než po kouskách a také, aby jste něvěděli co už tam bude (:D) Samozřejmě ty kdo to i tak budou chtít vidět stačí se kouknout jen na YT.

Jenna na fotografiích je skvělá jedno z jejich vystoupení je, že předvádí Channinga z jeho známého filmu ''Magic Mike XXL'' což je opravdu skvělá nápad a jejího manžela to hodně rozesmálo a myslím, že i překvapilo. Druhé vystoupení stále, ale netuším co by to mohlo být tak aspoň nějaké překvapení. Rozhodně až bude celý díl k mání určitě se ho tu dočkáte!