Říjen 2015

Casamigos Tequila Halloween party

31. října 2015 v 15:38 | Jenna D. | jennadewan-tatum |  News

To jsem ráda, že se teď objevovali tak často novinky i když jsem měla překvapivě volno. Jako další čerstvá novinka kterou tu máme je, že včera večer 30. října 2015 Jenna a její manžel Channing Tatum se zůčastnili ''Casamigos Tequila Halloween párty'' v Beverly Hills. Jejich kostým na tuto párty, který si vybrali naznačuje postavu pro děti Dr. Seuss' Cat in the Hat (Kočka v klobouku). Mě se ten jejich kostýmek společný hodně líbí Jenna vypadala absolutně sexy Channing měl spíše ten vtipnější kostým, ale taky povedenej. (:D) Moc jim to spolu sluší jsou to nádherný pár co si budeme povídat. Fotografiích se objevilo opět spousty za co jsem taky ráda, tak snad si je užijete jako já.


Instagram #10

30. října 2015 v 8:26 | Jenna D. | jennadewan-tatum |  Instagram
Dneska jsem se rozhodla, že doplním další fotografie z instagramu. Opět se jich tam nastřádalo trošku více, tak se je aspoň na co dívat. Já bych se určitě chtěla vyjádřit k jedné fotografii Jenn, která se týče Jake Bailey's určitě jste už někdy četli, že tento maskér filmových a hudebních hvězd je po smrti. Zřejmě se cíleně otrávil oxidem uhelnatým, čímž potvrdil sebevraždu. Pochopitelně ale proběhne ještě soudně nařízená pitva, která příčinu smrti určí s jistotou. Jenn také několikrát líčil a jeho smrt jí hodně překvapila k fotografii napsala: ''Měl velmi krásnou duši a to v každém směru, Miluju tě a chybíš mi! Byl si obrovský talent a úžasný člověk.''Je to opravdu smutné a nerada o těchto zprávách píšu, tak proto tak krátce.


A teď od toho horšího k lepšímu Jenna na instagram přidala i fotografii malé Everly s jejím psem, jak jsou oblečené jako ''Supergirl'' a netrpělivě čekají na první díl. To mě docela pobavilo a je to parádní fotografie. Zbytek fotografiích si myslím domyslíte sami. Přidává krásné snímky je to nádherná ženská.

Jenna Dewan and Channing Tatum at Lip Sync Battle

28. října 2015 v 15:09 | Jenna D. | jennadewan-tatum |  News

Dnes nemohla přijít lepší novinka než je tato! Jenna a Channing byli pozváni do nového televizního pořadu Lip Sync Battle, který moderuje James Todd Smith.Je to pořad kam se pozvou vždy dvě celebrity, které mezi sebou soupeří ve zpívání na playback a tanenčích kreacích. Já už mohu prozradit, že Channing si vybral jednu z písních od Beyonce - ''Run the World (girls)''. Podle všeho co jsem četla by se Beyonce také v pořadu měla objevit jako pozadí Channinga.

O Jenn co měla vymyšlené vůbec nic nevím, ale přidala na instagram fotografii v hezkém kostýmu a připsala k tomu: ''Je to nejlepší a nejbláznivější čas vůbec. Tohle bylo poslední natáčení @SpikeLSB. Jen počkejte až to všechno uvidíte.''
imagebam.com

Druhou sérii by měli začít dávat začátkem roku 2016, což už je pomalu za chvíli a já se neuvěřitelně těším na to jejich vystoupení a hlavně kdo z nich dvou vyhraje, ale jestli si tam Channing pozval Beyonce, tak nevím nevím no. (:D) Také jsem koukala na nějaké videa z tohoto pořadu a hodně se mi líbí např. Anne Hathaway, Anna Kendrick's, která si tam práve pozvala Jennifer Lopez a tím myslím měla jasno. Další kdo se mi hodně zalíbil je Julianne Hough má dokonalé pohyby. No zkrátka se těším na Jennu co předvede.

Supergirl | 1x03 > Stills

27. října 2015 v 17:41 | Jenna D. | jennadewan-tatum |  Stills

Dne 26. října 2015 ve 20:00 dával na stanici CBS nový seriál ''supergirl''. Naše Jenna by se prý měla ukázat už ve 3. díle a já tu mám pro Vás už nové stills na které se můžete těšit. Tímto bych Vám také chtěla oznámit, že zde na blog budu přidávat různé novinky, videa, fotografie, které se ale budou týkat JEN naší Jenn nechtěla bych mít blog pak o seriálu. (:D) díly ke stažení se sem, ale také budu snažit dávat, tak snad vám to nebude vadit myslím, že to bude, ale to nejlepší. Ráda si na to přečtu Váš názor.

3. díl ve kterém se Jenna poprvé objeví se jmenuje ''Fight or Flight'' já osobně jsem na to hodně zvědavá

1. SÉRIE > SG

27. října 2015 v 17:31 | Jenna D. | jennadewan-tatum |  1. SÉRIE - ONLINE > SG

1. DÍL - DOWNLOAND CZ titulky

Název dílu: Pilot

2. DÍL - DOWNLOAD CZ titulky

Název dílu:Stronger Together

3. DÍL - DOWNLOAD CZ titulky

Název dílu:Fight or Flight

4. DÍL - DOWNLOAD CZ titulky

Název dílu: How Does She Do It?

5. DÍL - DOWNLOAD CZ titulky

Název dílu: Livewire

6. DÍL - DOWNLOAD CZ titulky

Název dílu: Faced

7. DÍL - DOWNLOAD CZ titulky

Název dílu: Human For a Day

8. DÍL - DOWNLOAD CZ titulky

Název dílu: Hostile Takeover

9. DÍL - DOWNLOAD CZ titulky

Název dílu: Blood Bonds

10. DÍL - DOWNLOAD CZ titulky

Název dílu: Childish Things

11. DÍL - DOWNLOAD CZ titulky

Název dílu: Strange Visitor From Another Planet

12. DÍL - DOWNLOAD CZ titulky

Název dílu: Bizarro

13. DÍL - DOWNLOAD CZ titulky

Název dílu: For The Girl Who Has Everything

14. DÍL - DOWNLOAD CZ titulky

Název dílu:Truth, Justice and the American Way

15. DÍL - DOWNLOAD CZ titulky

Název dílu: Solitude

16. DÍL - DOWNLOAD CZ titulky

Název dílu: Falling

17. DÍL -DOWNLOAD CZ titulky

Název dílu: Manhunter

18. DÍL - DOWNLOAD CZ titulky

Název dílu: Worlds Finest

19. DÍL - DOWNLOAD CZ titulky

Název dílu: Myriad

20. DÍL - DOWNLOAD CZ titulky

Název dílu: Better Angels

Supergirl - Online

27. října 2015 v 17:17 | Jenna D. | jennadewan-tatum |  Online&Download

1. SÉRIE


Supergirl

26. října 2015 v 18:36 | Jenna D. | jennadewan-tatum |  Supergirl

Supergirl je mladá dívka Kara Zor-El, která se narodila na planetě Krypton. Podobně jako její bratranec Superman, tak i ona spadla na Zemi, kde se jí ujala jiná rodina a to rodina Danverů, kteří se o ni začali starat a vychovali ji. Kara na sobě postupem času začala objevovat podivné schopnosti, které jsou totožné se schopnosti jejího bratrance Supermana. Jenna Dewan Tatun hraje postavu jménem Lucy Lane.

Stills - fotografie z epizod
Promos - ukázky, které nás čekají
Videa - ukázky ze scén seriálu
Online&Download - Online a ke stažení aktuální epizoda
News - novinky ze seriálu

Jenna a Channing v restauraci ''Craig’s''

25. října 2015 v 10:07 | Jenna D. | jennadewan-tatum |  Paparazzi

V úterý 14. října 2015 byla Jenna viděna s jejím manželem Channingem ruku v ruce, jak jdou na romantickou večeři do známé restaurace ''Craig's'' v Zápádním Hollywood, Californie. Za tuto novinku jsem moc ráda, vždy mi udělá radost je vidět pospolu a hlavně vidět Jenn šťastnou, tak to má být. Hlavně se dočítám pořád novinky o tom, že by oba chtěli další dítě. Někde jsem dokonce četla, že Jenna už je i těhotná, ale to si myslím, že je zatím jen ''drb'' počkám si na více informací rozhodně to, že to plánují pravda je, tak uvidíme, jak to dopadne rozhodně se nebojte, že o něco příjdete. Jenně to neskutečně slušelo tento outfit zvolila perfektně, černý a jednoduchý nedá se nic zkazit.


ELLE Women In Hollywood Awards 2015

23. října 2015 v 17:48 | Jenna D. | jennadewan-tatum |  News

Ahoj zlatíčka.. ano vím jsem poslední dobou s tou aktivitou děsná, ale už jsem v maturitním ročníku, tak se musím holt na tu školu dívat častěji, připravovat si maturitní otázky apod. určitě to znáte. Nechci tu slibovat, že to bude lepší, jelikož se spíše obávám opaku, ale rozhodně nechci skončit já jsem Jenny velký fanoušek a zbožňuju ji.

Pár novinek se za tu dobu co jsem tu nebyla nastřádalo a já bych začala tou nejčerstvější o které jste určitě už četli a ta je, že se Jenna v pondělí večer 19. října 2015 ukázala v hotelu Four Seasons v Beverly Hills, Los Angeles, kde oceňovali ženy v Hollywoodu. Samozřejmě se na této akci objevila se svojí nejlepší kamarádkou Emmanuellii Chriqui a mezi další celebrity patří Nina Dobrev, Julianne Hough, Zoey Deutch, Stacey Snider, Andie MacDowell, Jaime King a mnoho dalších. Abych pravdu řekla já s outfitem Jenn byla absolutně zklamaná :( řekla bych, že tohle je její outfit který mě snad ani trochu nezaujal co snad jediné se jí povedlo je líčení, ale ani vlasy mě moc nezaujali mám na ní radší rozpuštěnější. No jsem zvědavá co na její outfit budete řikat vy, tak pište!


Photoshoot | 2013 > Set 008

13. října 2015 v 10:33 | Jenna D. | jennadewan-tatum |  Photoshoot

Jak už jsem u jednoho photoshootu z roku 2013 slibovala, že se tu určitě objeví ještě nějaký photoshoot z těhotenství Jenny, tak jsem slib dodržela a je tu. Bohužel je tento shoot opravdu v hodně špatné kvalitě jen jedna je v takové, že se dá, ale to je tak jediná jinak si myslím, že by to byl opravdu moc hezký shoot, ale ta kvalita ho kazí. Jennu bych upřímně ani na nějakých fotografií nepoznala jinak na mě působí, ale moc sladce a příjemně. ♥ Co myslíte vy?