Srpen 2015

Photoshoot | 2013 > Set 005

19. srpna 2015 v 16:41 | Jenna D. | jennadewan-tatum |  Photoshoot

Novinky vůbec, ale vůbec nejsou, tak tu mám pro vás připravený další photoshoot, ale upřímně ani nevím jestli se tomu dá řikat photoshoot, jelikož se jedná jen o jednu fotografii kde se Jenna nechavala vyfotit v těhotenství. Podle mého je to opravdu hodně umělecká fotografie Jenn na fotografii není vůbec nalíčená a i tak vypadá absolutně překrásně. Fotografie je prostě originální a sakra povedená je fakt škoda, že nenafotili více fotografií, ale je fakt, že se Jenna nechala vyfotografovat víckrát takže se nebojte ještě tu pár photoshootu s bříškem uvidíte. Taky se vám tato fotografie líbí, tak hodně jako mě? ♥

imagebam.com

Rodinná dovolená

14. srpna 2015 v 14:11 | Jenna D. | jennadewan-tatum |  News
Jsem ráda, že se aspoň něco malinkého ohledně Jenny objevilo. Díky tomu mi to objasnilo, proč se teď o ní neukazovali žádné novinky. Z nadpisu už můžete tušit, že byla se svojí krásnou rodinou na dovolené. Tuto báječnou, prosluněnou dovolenou si užívali v Los Cabos, Mexiku. Jenn na svojí sociální síť poskytla jen jednu fotografi z její malou dcerkou Everly a jejím manželem Channingem jak jdou společně do moře. K fotografii napsala ''Dovolená s nima byla úžasný pocit jsem za to vděčná''. Já jen doufám, že si dovolenou pořádně užili a že si odpočinuli a nabrali sílu. Ta fotografie nemá chybu zbožňuji je ♥

imagebam.com

Jenna Dewan Tatum and Travis Wall - Dance

11. srpna 2015 v 10:24 | Jenna D. | jennadewan-tatum |  Videa
Dneska jsem se snažila pro vás najít alespoň nějaké další video z ''Dizzy Feet Foundation Gala'' ale celkem marně. Ano našla jsem video asi o 10 vteřin delší než co má Jenn na instagramu, ale to je tak všechno, tak aspoň uvidíte další kus z jejich chorografie. Dlouho jsem i přemýšlela jestli to sem mám vůbec dát, ale měla jsem takovou radost, že jsem našla aspoň něco. (:D) Já jen doufám, že příště vám sem přidám už celé video od úplného začátku až do konce. ♥ Budu se zase opakovat, Jenna je ve videu hrozně sexy to jak je ohebná a jak má nádhernou postavu je fakt absolutně neuvěřitelné.


Jenna Dewan > FACTS #002

9. srpna 2015 v 12:14 | Jenna D. | jennadewan-tatum |  Jenna Dewan

Dnes tu mám pro vás připravné další fakta o Jenn. Minule se vám to zalíbilo, tak jsem si řekla proč pro vás nepřipravit další. Doufám, že si je užijete jako ty minulé a dozvíte se o Jenn něco navíc.

1. Její otec se jmenuje Darryll Dewan
2. Její matka se jmenuje Nancy Bursch Smith
3. Její rodiče se rozvedli, když byla malá holčička a její matka, Nancy se znovu vdala za Claude Smitha
4.čtyři sourozence sestru Missy Dewan a tři mladší bratry Nathan Dewan, Shane Dewan a Daniel Dewan
5. Její rodiče mají různé předky. Její otec je libanonského a polského původu, zatímco její matka má německý a anglický původ.
6. Jenna je vegantka
7. Její barva očí je zelená
8. Byla roztleskávačkou na střední škole, královou plesu
9. Objevila se ve videoklipu Christina Aguilera - Not Myself Tonight
10. Obdivuje Beyonce je to pro ní velká dáma

Kdo má nejlepší outfit?

8. srpna 2015 v 10:15 | Jenna D. | jennadewan-tatum |  Charts

Ahoj miláčci dneska jsem tu s takovou novinkou, že se Jenna objevila v hlasování a to v takovém, která z těchto žen má nejlepší outfit za tento týden? Tento článek jsem chtěla přidat také především kvůlu Sarah, protože jak jistě víte i o té jsem vedla blog. Je pravda, že tento článek není nějak extra zajímavý, ale chtěla jsem vám ho sem dát jen tak pro zajímavost.

V tomto hlasování se tedy umístili: Sarah Jessica Parker, Jenna Dewan-Tatum, Salma Hayek, Priyanka Chopra

Za mě i přesto, že Sarah stále zbožňuji a měla opravdu nádherné šaty pořád u mě je vítěz Jenna. Se svým stylem má ke mě rozhodně blíž. A je pravda, že tento outfit se jí jednoznačně povedl a to se vším všudy. Takže, jak víte vítěz může být jen jeden a když budete chtít naší Jennu podpořit můžete jí dát váš hlas ♥PS: Nezapomeňte, že můžete podpořit seriál WoEE, aby byla další série. ZDE

So You Think You Can Dance - 10th Anniversary

6. srpna 2015 v 19:25 | Jenna D. | jennadewan-tatum
Přináším vám další fotografie z desátého výročí show "So You Think You Can Dance". Fotky pořídil Adam Shankman, přičemž jednu z nich Jenna přidala i na svůj instagram. A musím uznat, že fotografie to jsou famózní ♥


A když jsme u toho instagramu rovnou vám sem dopřidám další krásné fotografie Jenny. První fotografie je pořízená při focení jejího nového photoshootu a je to officiální nová tequila a podle Jenn slov ''Je ta nejlepší''. U dalších fotografiích vám to musí být více méňe jasné, jelikož jsou pořízené k akci ''Dizzy Feet Foundation Gala''. Jenn na svůj instagram přidala i konečně krátké video z jejího tanečního vystoupení, tak to máte v CČ.


Renew Witches of East End

5. srpna 2015 v 12:19 | Jenna D. | jennadewan-tatum |  News

Petice za obnovení seriálu WITCHES OF EAST END

Všimla jsem si, že nejsem jediná komu seriál WoEE chybí a tak jsem se rozhodla, že Vám sem přidám jednu petici, která si myslím, že má velkou šanci na úspěch.

Jediné co stačí je vyplnit 2 políčka, zda zanecháte komentář, je už jen na vás. Petice po vás bude chtít vaše jméno a emailovou adresu.
Pokud nechcete aby se vaše jméno zobrazovalo na seznamu podpisů stačí jen odškrtnout první položku "Show my name in the online signature list". Když položku odškrtnete, nebude se Vaše jméno dále zobrazovat. Jestli ale stojíte o to, aby jste zůstali informovaní o petici WOEE a dalších peticích zaškrtněte druhé políčko "Keep me informed on this and similar petitions" a pak už stačí jen zmáčknout políčko SIGN NOW.

Petici také můžete sdílet na sociálních sítích s hashtagem #RenewWitchesOfEastEndJenna si zahraje v seriálu Supergirl!

4. srpna 2015 v 17:21 | Jenna D. | jennadewan-tatum |  News

Ahoj zlatíčka je pravda, že mám pro vás připravené ještě pár fotografiích z akce ''Celebration of Dance Gala'' a také stále doufám v nějaké ty videa, ale dneska se objevila opět naprosto senzační novinka, že se s vámi o ni musím hned podělit!

Naše Jenna Dewan-Tatum si zahraje v seriálu Supergirl, který připravuje televize CBS. Jenna ztvární zábavnou a krásnou Lucy Lane, mladší sestru reportérky Lois Lane. Lucy měla románek s Jimmym Olsenem, kterého si zahraje Mehcad Brooks, přičemž nyní chce napravit, co v minulosti pokazila. Seriál je inspirovaný komiksy společnosti DC Comics se zaměří na Supermanovu sestřenici Karu Zor-El, která skrývá svou pravou totožnost a výjimečné schopnosti a pod jménem Linda Danvers pracuje jako asistentka podnikatelky Cat Grant.

První epizodu odvysílá televize CBS 26. října kde si zahrají například i Chyler Leigh, David Harewood či Jeremy Jordan. Jenna Dewan-Tatum se poprvé objeví bohužel až ve třetí epizodě.

Dance POPQUIZ

3. srpna 2015 v 13:23 | Jenna D. | jennadewan-tatum |  Videa
Přináším vám další video spojené s "Dizzy Feet Foundation". Tentokrát se jedná o video, kde nám Jenna ukazuje její nejlepší interpretace Britney Spears, Beyoncé, Michaela Jacksona, pohybů z filmu "Magic Mike XXL" / Bez kalhot a mnoha dalších.


Dizzy Feet Foundation Gala

2. srpna 2015 v 18:13 | Jenna D. | jennadewan-tatum |  Paparazzi

Konečně jsme se dočkali! Dizzy Feet Foundation Gala - je to tady! Nadace The Dizzy Feet Foundation byla založena v roce 2009 producentem Nigelemm Lythgoem a režisérem Adamem Shankmanem a jejím posláním je sponzorovat, nebo podporovat děti s nízkými příjmy, kteří chtějí studovat tanec, také poskytuje stipendia pro talentované studenty, kteří studují v akreditovaných nebo celostátních tanečních školách dále podporuje a zvyšuje kvalitu všech tanečních stylů a dobré vzdělání ve Spojených státech.

Objevilo se spoutu fotek z akce, kde Jenna vypadala naprosto skvěle. Měla na sobě krásné bílé šaty s výstřihy, které ukazují přesně tolik kolik se sluší. Na akci jí doprovázel její neodolatelný "Magic Mike XXL" Channing Tatum.