2. SÉRIE

30. července 2015 v 11:16 | Jenna D. | jennadewan-tatum |  2. SÉRIE - ONLNE

1. DÍL - ONLINE CZ titulky

A Moveable Beast
Všechny čarodějky z rodiny Beauchampových si nemohou vzpomenout, k čemu došlo, když se otevřel portál, a bojí se, že do našeho světa přešla jakási mystická bytost. Victor pomáhá Joanně bojovat se zhoršující se otravou. Ingrid si vypěstuje nebezpečný zlozvyk - začíná chodit ve spánku. Freyu pronásledují vize, ve kterých je Killian v nebezpečí.

2. DÍL - ONLINE CZ titulky

The Son Also Rises
Joanna je nadšená Frederickovým návratem, zatímco Wendy se k jeho chování staví podezřívavě. Killian zjišťuje, že má se svou novou láskou Evou dost společného. Dash se zdráhá řešit svůj problém s vyděračem.

3. DÍL - ONLINE CZ titulky

The Old Man and the Key
Ingrid se připravuje na stěhování, zatímco Freya se vydává hledat Killiana. Dashovi se podaří odhalit identitu tajemného vyděrače a plánuje se mu pomstít. Wendy a Joanna sledují Fredericka. Chtějí totiž zjistit, s jakými úmysly se znovu připojil ke své rodině.


4. DÍL - ONLINE CZ titulky

The Brothers Grimoire
Wendy a Tommy si prožijí sérii katastrofálních schůzek. Staří přátelé Fredericka z Asgardu se nečekaně objevují ve Fair Haven. Dash a Killian přijímají svoje dědictví, což má zajímavé výsledky.

5. DÍL - ONLINE CZ titulky

Boogie Knights
Freya znovu prožívá jeden ze svých minulých životů s Killianem. Dash v práci sešle kouzlo, aniž by si uvědomil jeho možné následky. Joanna hledá pomoc u dávné kamarádky Alex. Wendy a Frederick začnou spolupracovat, aby zastavili Mandragoru, zatímco Ingridino pouto s tímto tvorem je čím dál silnější.

6. DÍL - ONLINE CZ titulky

When a Mandragora Loves a Woman
Joanna a Alex musejí na chvíli zapomenout na minulost a začít se soustředit na hledání Mandragory. Freya prosí Dashe o pomoc se záchranou Ingrid. Wendy se k Frederikově loajalitě staví skepticky a ostražitě sleduje všechny jeho činy.

7. DÍL - ONLINE CZ titulky

Art of Darkness
Tarkoff, starý rodinný přítel, navštěvuje Joannu a Freddieho. Wendy, Freya, Ingrid a Dash se účastní společenské události na podporu umění, kde se Wendy setkává s někým z minulosti. Killian začíná pochybovat o svých citech k Evě.

8. DÍL - ONLINE CZ titulky

Sex, Lies, and Birthday Cake
Freya s Frederickem oslaví svůj narozeninový milník. Tarkoff vyvíjí nátlak na Fredericka, aby dokončil, co započal, zatímco Ingrid a Dash se sbližují. Tommy dostane překvapení od Wendy a Joanna čelí jednomu ze svých nejhorších strachů.

9. DÍL - ONLINE CZ titulky

Smells Like King Spirit
Tarkoff se chce pomstít Frederickovi, zatímco Freya se pohádá s Killianem. Ingrid dá Dashovi ultimátum a vztah Tommyho a Wendy se ukáže být nebezpečným. Joanna se snaží ochránit svou rodinu.

10. DÍL - ONLINE CZ titulky

The Fall of the House of Beauchamp
Stále v šoku z Freyiny a Ingridiny vraždy se zničená Joanna stáhne do své ložnice a není schopna čelit tomu, že je znovu musela vidět umírat a že se celý cyklus bude znovu opakovat. Wendy se bojí o stav svojí sestry a je odhodlaná přivést je zpět, i když si je dobře vědoma nebezpečí kouzla, které chce seslat. Nakonec je donucena spolupracovat s nepřítelem. Killian mezitím učiní šokující objev a Dashovo tajemství vyplouvá na povrch.

11. DÍL - ONLINE CZ titulky

Poe Way Out
Joanna, Freya a Wendy cestují zpět v čase, aby navštívily jeden ze svých minulých životů. Chtějí totiž znovu získat mocnou, ale také nebezpečnou zbraň, jež by mohla být jedinou možností, jak nadobro zničit Nikolause. Nikolaus se v East Endu připravuje na bitvu a na své straně má nic netušící Ingrid. Dash zatím zjišťuje pravou identitu svého románku na jednu noc a Killian se pokouší prolomit svůj a Freyin kruh plný tragédie.

12. DÍL - ONLINE CZ titulky

Box to The Future
Joanna se pokouší znovu získat to, pro co si přišla, ale netuší, že Nikolaus za ní do minulosti poslal Tarkoffa, aby ji zastavil. Frederick se v současnosti začíná stavět podezřívavě vůči Ingridiným úmyslům a bojí se, že je do všeho zapletený Dash. Nikolaus si pamatuje Dashe z jednoho z jeho minulých životů, kdy se jmenoval Bastian, a rozhodne se ho navštívit. Wendy a Freya zatím zjišťují, že ztratily klíč, který by jim umožnil návrat do současnosti, a tak se zoufale vrací ve svých stopách. Když je portál odemčen, zůstává otevřený jen dvanáct hodin a pak mizí. Ti, kteří jím nestačí projít, jsou uvězněni a čeká je bolestivá smrt.

13. DÍL - ONLINE CZ titulky

For Whom the Spell Tolls
Joanna je pod vlivem Tarkoffova kouzla, takže je na Wendy a Freye, aby ji zachránily a našly cestu z minulosti, když je teď portál uzavřený. Nikolaus stále drží Ingrid jako rukojmí a ona je zděšena, když se dozví pravý důvod toho, proč chce její dědeček dát svou rodinu znovu dohromady. Jedinou její nadějí je Frederick, ale stále si nemůže být jistá, na čí straně vlastně stojí. Je jisté, že budou muset spolupracovat a využít všech možných prostředků včetně Dashe, aby zachránili Joannu, pomohli ostatním k návratu domů a jednou provždy zabili Nikolause. Dash má ale svoje problémy, jelikož se Raven blíží ke zjištění, kdo vlastně zabil Kylea Huttona.

Synopse jsou z webu http://www.edna.cz/
 


Anketa

Líbí se ti můj blog o Jenne Dewan-Tatum?

Ano líbí
Ne nelíbí
Jen trochu

Komentáře

1 Anett - www.bellathorne-official.blog.cz Anett - www.bellathorne-official.blog.cz | Web | 30. července 2015 v 17:45 | Reagovat

Ach jo, mně tak mrzí, že ten seriál skončil. Třetí série už nebyla potvrzená, že? A přitom ten poslední díl skončil zrovna tak zajímavě, že by to za pokračování rozhodně stálo! :D :)

2 Pay Pay | E-mail | Web | 30. července 2015 v 22:27 | Reagovat

já jsem byla fakt tak naštvaná, že to zrušili...ale tak třeba se někdy dočkáme pořádného zakončení :D u Veronicy Mars jsem se toho dočkala :D

3 Eℓℓie |  [mkunis-ndobrev.blog.cz] Eℓℓie | [mkunis-ndobrev.blog.cz] | Web | 31. července 2015 v 7:40 | Reagovat

Tak abych řekla pravdu, tak jsem neviděla ani jeden díl :D

4 Ella Ella | Web | 31. července 2015 v 16:18 | Reagovat

Hrozně mě mrzí, že to zrušili, WOEE byl jeden z mých nejoblíbeněšjích seriálů :-(

5 hilaryaddiction hilaryaddiction | Web | 1. srpna 2015 v 22:48 | Reagovat

strašně mě sere že ten seriál zrušili

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama