Červenec 2015

New photoshoot is comming!

31. července 2015 v 12:13 | Jenna D. | jennadewan-tatum |  News


Dobré poledne Vám všem :)
Poslední dobou se toho o Jenn objevuje čím dál tím méně. Jedinou útěchou pro mě tedy je vidina 1. srpna, kdy bude mít Jenn vystoupení v LA na akci ''Celebration of Dance Gala''.

Ale teď k dnešímu článku. Jenna zveřejnila na svém twitteru fotografii z nového photoshootu s Brianem Bowenem Smithem. Fotografie bohužel není moc kvalitní a my teď jen můžeme doufat, že celý photoshoot vyjde brzy a my se na všechny ty krásné fotky budeme moct podívat co nejdřív.


2. SÉRIE

30. července 2015 v 11:16 | Jenna D. | jennadewan-tatum |  2. SÉRIE - ONLNE

1. DÍL - ONLINE CZ titulky

A Moveable Beast
Všechny čarodějky z rodiny Beauchampových si nemohou vzpomenout, k čemu došlo, když se otevřel portál, a bojí se, že do našeho světa přešla jakási mystická bytost. Victor pomáhá Joanně bojovat se zhoršující se otravou. Ingrid si vypěstuje nebezpečný zlozvyk - začíná chodit ve spánku. Freyu pronásledují vize, ve kterých je Killian v nebezpečí.

2. DÍL - ONLINE CZ titulky

The Son Also Rises
Joanna je nadšená Frederickovým návratem, zatímco Wendy se k jeho chování staví podezřívavě. Killian zjišťuje, že má se svou novou láskou Evou dost společného. Dash se zdráhá řešit svůj problém s vyděračem.

3. DÍL - ONLINE CZ titulky

The Old Man and the Key
Ingrid se připravuje na stěhování, zatímco Freya se vydává hledat Killiana. Dashovi se podaří odhalit identitu tajemného vyděrače a plánuje se mu pomstít. Wendy a Joanna sledují Fredericka. Chtějí totiž zjistit, s jakými úmysly se znovu připojil ke své rodině.

Instagram # 06

28. července 2015 v 19:35 | Jenna D. | jennadewan-tatum |  Instagram
Zdravím vás miláčci, nejdříve ze všeho bych se Vám chtěla omluvit za mou současnou neaktivitu. Přeci jenom je léto, sluníčko a krásný počasí k tomu všemu, tak zase trávím většinu času s kamarády. V současné době o Jenn žádné novinky ani nejsou, takže Vám sem alespoň přidám pár fotek z jejího instagramu.

První fotografie byla pořízena v LA před týdnem. Druhá fotografie je s Travisem Wallem, který bude Jenny taneční partner na akci ''Celebration of Dance Gala". Třetí fotku pořídila Jenn na ''Buick 24 Hours of Happiness Test Drive''. Čtvrtá fotografie je ze soboty, kdy si nechlala zkrátit vlasy. A poslední fotografie je z národního dne tance #NDD2015.

Jenna Dewan na Buick 24 Hours of Happiness Test Drive

23. července 2015 v 11:12 | Jenna D. | jennadewan-tatum |  News

Přesně po týdnu to mám pro vás konečně další skvělou novinku! Naše Jenna byla včera ve středu 22. července 2015 na slavnostním zahájení ''Buick 24 Hours of Happiness Test Drive'' v Los Angeles s její přítelkyní herečkou Ali Larter. Na fotografiích se také spolu s nima objevila herečka Christina Hendricks. Všem třem ženám to rozhodně slušelo, ale abych pravdu řekla Jenna prostě vede. Zvolila opět nádherný outfit ty šaty na ní jenom září a hrozně se mi na ní takováto barva líbí. Bílé lodičky k tomu sedí perfektně o doplncích ani nemluvím a make-up také bez jediné chybičky. Jen co mě malinko zarazilo její vlasy určitě se mi líbí, jak je má v objemmu, ale zároveň takové neučesané (:D) ale tak asi byl moc silný vítr ♥ Fotografiích se objevilo opravdu spousty takže se máte na co podívat a k tomu vám přidám i krásné video.


Jenna Dewan and her boyfriends

21. července 2015 v 10:20 | Jenna D. | jennadewan-tatum |  Jenna Dewan
Samozřejmě o novince ani stopa, ale tak co se dá dělat aspoň doplním takové ty menší zajímavosti ohledně Jenny. Na dnešek mě napadlo připravit článek o Jenn a jejich dávných přítelů. Mě tyto články vždycky baví, tak snad i vás. Abych pravdu řekla jedno jméno z přítelů Jenny mě vážně překvapilo schválně jestli budete vědět jaké. (:D)

Jenna Dewan a Justin Timberlake > 2002 - 2002
Údajně spolu měli krátký románek, když Jenna tancovala na jeho velkém turné ''N Sync''.

Jenna Dewan a Shane West > 2003 - 2005
U toho to vztahu jsem bohužel žádné informace nenašla. Jen, že spolu začali chodit v roce 2003 a rozešli se v roce 2005.

Jenna Dewan - Tatum a Channing Tatum > 2006 až do teď.
Channing a Jenna se seznámili v roce 2006 na natáčení známého filmu "Step Up," Poté se v září v roce 2008 zasnoubili v Maui a svatbu měli 11. července 2009 v Malibu.

Photoshoot | 2013 > Set 004

20. července 2015 v 19:55 | Jenna D. | jennadewan-tatum |  Photoshoot

Dnes jsem zkusila počkat až do večera, jestli se náhodou neobjeví nějaká novinka a nic jen nová fotografie na instagramu, ale tu vám přidám až se jich nahromadí více. Tak jsem si pro vás připravila aspoň další photoshoot, který jsou stále z roku 2013. Na tomto photoshootu se Jenna trošku odvázala a nechala se nafotit v krásném spodním prádle. Myslím, že Jenna se to může opravdu dovolit fotografie jsou hodně sexy a Jennu Channingovi můžou chlapy jen závidět (:D). Jenna má navíc moc krásnou postavu takže nejen, že ukázala krásné prádlo, ale i perfektně vypracovanou postavu. Myslím si, že se na blogu s takovými odvážnými fotografiemi ještě setkáme víckrát. Ca na tyto fotografie řikáte? ♥


Celebration of Dance Gala

17. července 2015 v 12:16 | Jenna D. | jennadewan-tatum |  News

A je to potrzené! Jenna Dewan-Tatum v sobotu 1. srpna 2015 bude mít svoje taneční vystoupení na akci ''Celebration of Dance Gala'' v Los Angeles. Jenny choreograf bude Travis Wall. Jedná se o to, že veškerý výtěžek z prodeje vstupenek z této akce bude těžit nezisková organizace ''Dizzy Feet Foundation'', jejímž posláním je sponzorovat, nebo podporovat děti s nízkými příjmy, který chtějí studovat tanec také poskytovat stipendia pro talentované studenty, kteří studují v akreditovaných nebo celostátních tanečních školách dále podporovat a zvyšovat kvalitu všech tanečních stylů a dobré vzdělání ve Spojených státech. No jak vidíte je toho opravdu spousty a tato akce se nedělá jen tak pro zábavu, ale aby někomu pomohla. Je také naplánováno spousty vystoupení a myslím, že o zábavu bude postaráno. Na Jenny vystoupení se opravdu děsně těším jsem zvědavá co předvede ♥

Další nadace na podporu Charlotte Gray & Gwenyth

16. července 2015 v 10:22 | Jenna D. | jennadewan-tatum |  News

Konečně tu mám pro vás po delší době čerstvou novinku! Už jsem se bála, že se snad ani žádná neobjeví. Tato novinka je opět velmi hezká. Jedná se o další nadaci na podporu krásných sestřiček Charlotte Gray & Gwenyth, která se konala včera 15. července Tato nadace spočívala v tom, že rodiče Charlot a Gwenyth uspořádali ve městě LA's Bel-Air měnší prodej oblečení, aby získali více peněz na lék pro jejich holčičky. Samozřejmě se na této akci objevilo mnohem více celebrit, ale naše Jenna tam šla hlavně s přítelkyněmi Jordana Brewster a Joanna Garcia Swisher. Taky nesmím zapomenout okomentovat outfit Jenn, který je beze všeho opět absolutně perfektní. Líbí se mi na něm všechno ty šaty vypadají opravdu luxusně hlavně na její štíhlé postavě. Vlasy a make-up taky dokonalý můžu opět jenom chválit. ♥


Photoshoot for Pulsate Magazine

14. července 2015 v 11:06 | Jenna D. | jennadewan-tatum |  Magazines
Nedávno jsem náhodně našla absolutně senzační video s Jennou, které je sice ze 7. září 2012 ale přišlo mi tak dokonalý, že jsem vás o něm nemohla nechat přijít. Jenn je ve videu prostě neuvěřitelně sexy a předvedla skvělý menší ''herecký'', modelingový výkon a hlavně si myslím, že se video moc povedlo. Podle toho co jsem pochopila mělo by to být udělané video při focení pro magazín ''Pulsate'', ale příjde mi to spíše jako menší dokument nebo tak něco nevím, jak přesně to nazvat. (:D) Rovnou jsem vám také našla krásné scany z tohoto focení, tak snad budete za takový článek rádi. Já osobně jsem z něho opravdu unešená a Jenn prostě zbožňuji ♥ Scany máte v CČ.


Instagram # 05

11. července 2015 v 13:52 | Jenna D. | jennadewan-tatum |  Instagram
Ahoj zlatíčka, abych pravdu řekla moc se mi tento článek přidávat nechtěl, jelikož je to spíše článek o ničem a to s jednou fotografií z instagramu Jenny. Na druhou stranu jsem si řekla, že už ani včera jsem vám sem nic nepřidala a přece jenom tato fotografie stojí za to. Určitě jste si všichni řekli proč Jenna drží tu malou růžičku a já mám na ní i hned odpověď, protože jí dostala od její hodné dcerušky Everly ♥ Je škoda, že se rovnou nefotila i s malou Ev, ale třeba jí chce držet dál od showbiznisu, což bych se ani nedivila. Jenna je na fotografii přirozeně krásná můžete si všimnout, že i bez make-upu je stále kouzelná.

imagebam.com