Skandál texaských roztleskávaček

24. května 2015 v 11:49 | Jenna D. | jennadewan-tatum |  Projects
Skandál texaských roztleskávaček je americký sportovní film z roku 2008. Režisérem filmu je Tom McLoughlin. Hlavní role ve filmu ztvárnili: Tatum O'Neal, Ashley Benson, Jenna Dewan-Tatum, Aimee Spring Fortier, Dameon Clarke, Stephanie Honoré, Rhoda Griffis, Daniel Newman, Carl Savering, Dane Rhodes, Carissa Capobianco, Taylor Kowalski.

DĚJ: Pět krásek z texaské střední školy si libovalo nejen v nošení vyzývavého oblečení a popíjení alkoholu, ale také v šikaně svých spolužáků. Vykutálená skupinka se v ponižování svého okolí dokonale vyžívala, aby také ne, když ředitelka školy a zároveň matka jedné z nich, před jejich chováním zavírala oči.

ONLINE / DOWNLOAD

 


Komentáře

1 KP KP | Web | 26. února 2018 v 16:03 | Reagovat

Báje říká, že řecký ostrov Rhodos se objevil z moře. Ochrannou ruku nad ním držel bůh Poseidon a později jeho dcera Rhodé, kterou měl s nymfou Halií. Rhodos je největším ostrovem Dodekanéského souostroví. Místní lidé mu přezdívají Ostrov věčného slunce. Rhodos se totiž může pochlubit až 330 slunečními dny v roce. Na svazích zdejších hor se pěstuje známá vinná réva, ze které ostrované dělají skvělá vína. Ostrov je dnes velice kosmopolitní, kromě Řeků tady žije značný počet přistěhovalců. Při pobřeží Rhodu se rozprostírají rozlehlé písčité i oblázkové pláže, které střídají malebné zátoky. Na nejnižším výběžku poloostrova Prasonisi leží na písečné úžině ráj surferů.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama