Květen 2015

Jenna na večeři Glamour Magazine 2015

31. května 2015 v 16:01 | Jenna D. | jennadewan-tatum |  News

Tak miláčci přináším vám první čerstvou novinku na tento blog! Jenna se v pátek 29. května 2015 zúčastnila večeře na oslavu Glamour Magazine na jeho úspěch, kterou pořádala šéfradaktorka magazínu Glamour Cindi Leive a její spoluzakladatelka Kristy Caylor. S Jennou se tam objevilo spoustu známých celebrit jako třeba Rumer Willis, Zoey Deutch, Anna Kendrick a Emmy Rossum u které mě hodně potěšilo, že zrovna ona byla na stejné akci jako Jenna ♥ jen je škoda, že zrovna s ní jsem žádnou společnou fotografii nenašla, tak uvidím jestli Susan bude nějaké fotografie mít (:)). A když jsme zrovna u té Jenny, tak samozřejmě nemůžu zapomenout okomentovat její outfit. Já jsem z něho úplně unešená je tak absolutně nádherný ty kožené kraťasy jí prostě seknou je v něm tak sexy! Líbí se mi její make-up, vlasy, lodičky vše k sobě nádherné ladí. Už teď se těším na její další akci s jakým outfitem zase vyrazí a dostane mě s ním (:D).


Photoshoot | 2015 > Set 001

30. května 2015 v 18:23 | Jenna D. | jennadewan-tatum |  Photoshoot

Ahoj zlatíčka dnes jsem si pro vás připravila dá se říct furt starší novinku, bohužel.. na kterou jsem zapomněla a sama nevím, jak se mi to mohlo povést, ale 14. dubna 2015 Jenn nafotila naprosto nádherný nový photoshoot z kterého jsem opravdu nadšená nejen, že je na nich Jenn absolutně nádherná, ale fotografie jsou i v té nejlepší kvalitě ♥ Rozhodně se mi líbí jak je každá fotografie jinak zajímavá a hlavně ty její účesy o který se postarala Kylee Heath a o make-up Jake Bailey. A tyto fotografie nafotil skvělý fotograf Mike Rosenthal. Jen mě hrozně mrzí, že jsou jen 4, ale za to bombastické. Když jsem dělala tento článek se shootem napadlo mě, že bych mohla přidávat i starší photoshooty s Jennou co vy na to? Myslím, že ty baví každého né?


Jenna v Los Angeles # 02

27. května 2015 v 10:49 | Jenna D. | jennadewan-tatum |  Paparazzi

Mám tu stále pro vás ještě starší novinku, ale né o moc tak jsem vám jí sem chtěla ještě přidat. Ve středu 20. května 2015 byla Jenna spatřena v Los Angeles před nákupním centrem. Jenn si udělala hezký den sama pro sebe, jelikož na nákupy s ní nešel ani její manžel Chann a ani její malá dcerka Everly, která by podle informací má už 30. května oslavit své druhé narozeniny, tak jsem zvědavá jestli se objeví nějaké fotografie ohledně její oslavy. Ale teď zpátky k Jenně vypadala naprosto báječně je neuvěřitelné, že vypadá až tak krásně jen v obyčejném tílku a v dlouhé sukni fakt jí sekne všechno ♥


Instagram # 01

25. května 2015 v 20:30 | Jenna D. | jennadewan-tatum |  Instagram
Dnes jsem si pro vás připravila článek s fotografiemi z instagramu Jenny, které jsou od 2. května do 23. května (jsou seřazeny podle datumu). Je fakt, že za tento měsíc Jenn moc fotografií nepřidala, ale za to stojí opravdu za to. Nejvíce se mi asi líbí fotografie s malou Everly, jak krmí to zvířátko myslím si, že si zrovna v ten den udělali krásný rodinný výlet. Jenn musí být ta nejlepší mamina na světe. Jednou se s ní četla rozhovor v kterém bylo, že by pro její malou princezničku by udělala opravdu cokoliv, že čas strávení s ní je pro ní ten nejdražší a hlavně když si spolu hrajou ♥ Což je hodně sladké. Další fotografie, která se mi moc líbí je rozhodně samotné Jenny, jak má ve vlasech ty květiny ta je fakt kouzelná, závidím Jenn tu krásu ♥

imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com
imagebam.com

List of Affiliates

25. května 2015 v 18:42 | Jenna D. | jennadewan-tatum

 1. http://nicole-scherzy.blog.cz
 2. http://emmy-rossum.blog.cz
 3. http://jessica-alba-online.blog.cz
 4. http://ninadobrev-4fans.blog.cz
 5. http://jules-hough.blog.cz
 6. http://redesign.blog.cz
 7. http://ultimate-mileyrcyrus.blog.cz
 8. http://andiegraphic.blog.cz
 9. http://aboutjasminev.blog.cz
 10. http://emmastone-hq.blog.cz
 11. http://e-clarke.blog.cz
 12. http://k-stewart-fan.blog.cz
 13. http://sebstan.blog.cz
Celkem: 13 affs

Wanna be affiliates?

25. května 2015 v 18:05 | Jenna D. | jennadewan-tatum |  Oznámení

Tak a máme tady přihlíšku do affs takže chcete-li se stát mím affiliates, budu samozřejmě moc ráda. Je to velmi jednoduché bude stačit, když si přečtete pár jednoduchých pravidel a pokud budete s nimi samozřejmě souhlasit, můžete se zkusit zapsat. Pokud se vám do tří dnů neozvu na váš blog, nespřátelím, omlouvám se. Většinou to je z toho důvodu, že celebritu, o které blog máte nemám ráda nebo se o ní prostě nezajímám, tak to prosím neberte nějak osobně. ♥

PRAVIDLA: Musíš mít ráda nebo aspoň znát Jennu. To je moje jedno velké pravidlo!
Spřáteluji pouze s aktivními blogy.

PŘIHLÁŠKA: Přezdívka + blog
Z jakého důvodu chcete spřátelit?

Jenna se zůčastnila akce RED NOSE DAY

24. května 2015 v 19:58 | Jenna D. | jennadewan-tatum |  News

Konečně jsem se dostala k nejaktuálnější novince za měsíc květen a už vám budu moc přidávat jen samé aktuální novinky, které se objeví. (Je fakt, že chci dopřidat jen pár videí z jednotlivých akcí, ale to je jen maličkost). Dnes jsem celý den přidávala od měsíce únor do aktuálního května, tak když vás to bude zajímat určitě se na novinky koukněte nejsou to rozhodně všechny, které se od února objevili chtěla jsem přidat jen ty nejzajímavější ať tu aspoň něco málo o Jenn mám a také, aby jste si o ní něco pročetli. Také mi hodně lidí na blogu psalo, že Jennu neznají, tak mě napadlo udělat novou rubriku PROJECTS kde jsem vám přidala zajímavé filmy s Jennou, abych vám jí více představila, tak se koukněte a třeba vám přiroste k srdce jako mě ♥ Dále chci poděkovat moc úžasné Seren, která mi také behěm dneška udělala krásný nový layout ♥♥ Určitě doporučuji! Tak a to je ode mě vše.
_______________________________________________________________________

A teď už k tématu 21. května 2015 se i naše Jenn zůčastnila kampaně Red Nose Day, která je věnovaná pro získání peněz pro děti a mladistvé, kteří žijí v chudobě a peníze jsou získávané tak, že se lidé prostě baví a smějí. Stačí když si v tento den uděláte červený nos což se symbolem této akce a hned pomůžete několik dětem a mladistvím. Jenna si v tento den přidala krásnou fotografii s červeným nosem na svůj instagram a musím uznat, že na fotce vypadá fakt rozkošně a navíc mě to od ní hodně potěšilo. Na instagram si fotografii 21. května s červeným nosem přidalo i mnohem více celebrit např. Reese Witherspoon, Zac Efron, Anna Kendrick a mnoho dalších.


Jenn v restauraci Gracias Madre

24. května 2015 v 19:36 | Jenna D. | jennadewan-tatum |  Paparazzi

21. května 2015 Jenn zamířila do mexické restaurace Gracias Madre s její známou kamarádkou v Hollywoodu, Californii. Vypadala opravdu moc nadšeně a spokojeně, že jde zrovna s touto kamarádkou. Jelikož je Jenna vegetariánka dala si v restauraci čerstvě zeleninové smoothies. Jenna do toho samozřejmě i sportuje a jde to i hezky vidět na její postavě rozhodně se může dovolit jakékoliv oblečení a ve všem jí to absolutně sluší jako i v těchto barevných legínách a v bílém tílku. ♥ Podle mého je to moc hezký sportovní outfit a na Jenn se mi hodně líbí. Co vám? Změnili by jste něco?


Jenna šla na kosmetiku

24. května 2015 v 19:18 | Jenna D. | jennadewan-tatum |  Paparazzi

6. května 2015 se Jenna udělala rozmazlovací den a vyšla jsi po dlouhé době na kosmetiku Los Angeles. Podle mého vypadala opět naprosto dokonalé tento bílí outfit jí naprosto sluší já když jsem to viděla úplně jsem jí záviděla, jak to dělá, že je ve všem takto nádherná! ♥ Zase si můžete všimnou, že Jenn krásně ladí kabelka s lodičky to by bylo i ní asi nemožné, aby jí něco s něčím neladilo (:D).


Jenna v bílém domě

24. května 2015 v 19:11 | Jenna D. | jennadewan-tatum |  News

26. dubna 2015 se Jenna zůčastnila akce, která se konala v Bílém domě. No docela si divím, že s ní tentokrát nebyl ani její manžel Chann, ale na druhou stranu jsem zjistila, že má teď hodně práce s novým filmem, který by měl vyjít už 1. července, tak se máme aspoň na co těšit. Na druhou stranu bych se, ale bála Jennu pustit samotnou, protože vypadala opravdu překrásně a všichni chlapy musela mít oči jen pro ní. ♥ Ty šaty jsou absolutně dokonalé dělají jí hezkou postavu což jí, ale všechny šaty. No, ale ty vlasy, make-up, šperky no jednoznačně NÁDHERA co řikáte?