1. SÉRIE

1. července 2014 v 16:06 | Jenna D. |  1. SÉRIE - ONLINE

1. DÍL - ONLINE CZ titulky

Pilot
Joanna Beauchampová a její dvě dcery, Freya a Ingrid, z nichž ani jedna netuší, že jsou dalšími v dlouhé generaci čarodějek v jejich rodině, vedou tichý a poklidný život v malém městečku East Haven. Poté, co se Freya zasnoubí s mladým a bohatým novousedlíkem, posloupnost událostí přinutí Joannu přiznat svým dcerám, že jsou ve skutečnosti velmi mocné a nesmrtelné čarodějky.

2. DÍL - ONLINE CZ titulky

R.I.P. Millicent Fenwick
Ingrid objeví tajemné a nebezpečné rodinné tajemství, které umožňuje její tetě vstávat z mrtvých. Společně si musí velmi pospíšit, aby dokázaly zachránit Freyu před Dougem, jejím zhrzeným přítelem z jiného života. Joanna je ve vězení a policie jí klade velmi nepříjemné otázky týkající se vraždy jejích sousedů. Shledání Dashe a Killiana neproběhne ve zrovna klidné atmosféře.

3. DÍL - ONLINE CZ titulky

Today I Am a Witch
Ingrid bojuje s důsledky svého kouzla. Joanna se pokouší zjistit, kdo mohl zapříčinit její obvinění z vraždy. Wendy učí Ingrid a Freyu jak používat své schopnosti. Do Freyiny práce v baru přibude nový zaměstnanec.

4. DÍL - ONLINE CZ titulky

A Few Good Talismen
Joannin obhájce se připravuje na soudní řízení ve věci vraždy. Ingrid musí přehodnotit svůj vztah k Adamovi. Penelope se požádá o pomoc Freyu ve věci obnovení dobrého vztahu mezi Dashem a Killianem. Wendy se snaží získat všechny potřebné ingredience pro její kouzlo.

5. DÍL - ONLINE CZ titulky

Electric Avenue
Ingrid smutní pro Adama. Joanna a Harrison posunou jejich přátelství na vyšší úroveň. Freya se během svého návratu, kdy se snaží dokončit rozdělané věci, potká s bývalou přítelkyní Dashe.

6. DÍL - ONLINE CZ titulky

Potentia Noctis
Freya objeví něco zvláštního na Fair Haven, Ingrid bude mít záblesky paměti z jednoho ze svých minulých životů.

7. DÍL - ONLINE CZ titulky

Unburied
Měňavec pro zmatení ostatních použije jim známou tvář. Ingrid zjistí něco důležitého o své minulosti. Spisovatel románů navštíví East End, aby získal inspiraci pro svou novou knihu. Wendy se pokusí posunout vztah s Leem na trochu vážnější úroveň. Joanna vykládá tarotové karty Freye.

8. DÍL - ONLINE CZ titulky

Snake Eyes
Wendy se pohádají kvůli tajemství, které Joanna uchovává v tajnosti již po století. Měňavec vyhrožuje Freye. Ingrid začne podezřívat Mika z nekalých úmyslů.

9. DÍL - ONLINE CZ titulky

A Parching Imbued
Tajemný profesor se pokusí pomoci Freye získat zpět své magické schopnosti. Killian se rozhodne, kam bude dále směřovat ve svém budoucím životě. Mike odhalí svou teorii před Ingrid. Dash se rozhodne vyřešit tajemství podivné životní formy, která se skrývá v katakombách.

10. DÍL - ONLINE CZ titulky

Oh, What a World!
Nastane Freyin svatební den, ve který dostane svatební dar od Killiana i od Dashe. Joanna a Wendy zjistí, kdo je měňavec, který jejich rodinu ohrožuje. Mike se vystaví nebezpečí s nadějí, že bude moci uskutečnit svůj plán.Synopse jsou z webu http://www.edna.cz/
 


Anketa

Líbí se ti můj blog o Jenne Dewan-Tatum?

Ano líbí
Ne nelíbí
Jen trochu

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama