Červenec 2014

Twitter 02

7. července 2014 v 9:36 | Jenna D.
Včera přidala Jenna na svůj twitter 2 nové fotky s jejími čarodějnicemi, jelikož včera měli premiéru 2 série seriálu ''Witches of East End''. Už teď se moc těším až to vyjde u nás. Na první fotce si můžete i všimnout, že je tam se svým manželem Chnningem.


''SAG Nadace'' - rozhovor

7. července 2014 v 9:20 | Jenna D. |  Videa
Pokud chodíte pravidělně na můj blog a čtete mé články tam víte, že jsem přidávala minulou středu také jedno video kde Jenna byla pozvána do show ''Jimmy Kimmel''. A nejspíš v ten samý den si jí pozvali i ''SAG Nadace'' aby s ní mohli udělat rozhovor.


Budou nové postavy ve ''Witches of East End''

5. července 2014 v 10:09 | Jenna D.

Britský krasavec, seriálová stálice a Spike z Buffy. Ti všichni se objeví ve druhé sérii seriálu Witches of East End, kterou americká stanice Lifetime nasadila už na tuhle neděli. V tomto článku se můžete seznámit nejen s novými herci, ale také s jejich postavami.

Christian Cooke jako Frederick Beauchamp

Na rozdíl od ostatních nováčků toho o Frederickovi víme už docela hodně. Je synem Joanny a Victora, mladším bratrem Ingrid a dvojčetem Freyi. Během první sezóny jsme se dozvěděli, že Joanna musela nechat Fredericka v Asgardu, protože se obrátil proti ní. S největší pravděpodobností to byl právě Frederick, kdo na konci posledního dílu prošel portálem do našeho světa.
‘Witches of East End’ - nové zprávy

4. července 2014 v 17:29 | Jenna D.

Máme tu konečně nové zprávy o 'Witches of East End' první díl výjde už 6. července 2014! Jsem na něj moc zvědavá a neuvěřitelně se těším je toho, ale mnohem více!

Známe názvy čtyř dílů druhé série a i dobu vadáni:
A MOVEABLE BEAST - 6. července
THE SON ALSO RISES - 13. července
THE OLD MAN AND THE KEY - 20. července
THE BROTHERS GRIMOIRE - 27. července

Rozhovor s Q&A

3. července 2014 v 9:45 | Jenna D. |  News
Jenna poskytla menší rozhovor společnosti Q&A proti testování kosmetických připrávků na zvířatech.
Jenna má dlouhý příběh proti týrání zvířat a proto jsme se zeptali.


Proč bojuje tolik proti týrání zvířat?
"Když jsem byla malá, tak jsem se náhodně koukla na nějaký dokumentární film o zvířatách. Byla jsem z toho filmu opravdu vyděšená a naštvaná díky němu jsem se začala dívat jinak na svět k vůči zvířatům a hlavně jsem přestala jíst maso. Myslím, že to bylo správné rozhodnutí a díky tomu to všechno i pro mě začalo."

Proč jsou pro vás zvířata tak důležitá?
''Vždycky jsem cítila, že jsou pro mě dost důležitá. Zvířata nemají hlas a proto musíme mluvit mi za ně a bojovat. Od záchranu zvířat, týrání zvířat, k ochraně našich volně žijících zvířat apod. Také cítím mnohem více energie a napomáhá to i mojí kůži.''

Jaké jsou teď tedy vaše oblíbené kosmetické přípravky?
''Teď jsem se hodně zamilovala do Tarte, Urban Decay a Josie Maran.''

Co plánuje do budoucna?
''Chtěla bych založit svojí vlastní charitu a pracovat na zlepší zákona proti týrání zvířat. Také sním o výborný život s mojí rodinou a pořadně pracovat. Kdo řiká, že nemůžete mít všehno že?''

Jimmy Kimmel - Live

2. července 2014 v 10:10 | Jenna D. |  Videa
24. června byla Jenna pozvána do show Jimmy Kimmel. Pozvání samozřejmě příjala a moc ráda přišla a mi tu z živého vysílání máme moc příjmené video.


Objevilo se také pár fotografií před vysílání show a také podobu vysílání show Jimmy Kammel.
____________________________________________


POTM • AUGUST

1. července 2014 v 17:52 | Jenna D. |  POTD
Ahoj vím, že tento blog začíná nově a to se vším všudy tak jsem se rozhodla, že na mém blogu založím i POTM. A dneska jsem si pro vás připravila fotky s Jenn a Channingem fotek mají samozřejmě mnohem více, ale ty bych chtěla využít i třeba v jiném měsíci. Popravdě jsem zvědavá kterou fotku vyberete mě se totiž líbí všechny.


22 JUMP STREET

1. července 2014 v 17:09 | Jenna D. |  News

20. června se Chann a Jenn objevili spolu na premiéře ''22 Jump Street'' kde má Channing hlavní roli spolu s Jonahem Hillem. Film vypadá moc zajímavě, tak vám jsem o filmu něco málo napíšu a v celém článku máte fotografie Jenny a Channinga z premiéry.

Obsah filmu: Poté, co si prošli nástrahami střední školy (dvakrát po sobě), čekají na policejní důstojníky Schmidta (Jonah Hill) a Jenka (Channing Tatum) velké změny - jsou pověřeni prací v utajení na místní vysoké škole. Ale zatímco Jenko potká spřízněnou duši ve sportovním týmu a Schmidt pronikne do řad studentů umění, začínají o svém vzájemném vztahu zvolna pochybovat. Jejich úkolem už není pouze vyřešit případ, ale jsou nuceni zjistit, zda mezi nimi může existovat společný vztah na úrovni. Pokud se těmto dvěma přerostlým puberťákům podaří vypracovat se z univerzitních nováčků ve skutečné muže, pak by vysoká škola mohla být tím nejlepším, co je kdy potkalo.

Trailer:

Natural Health - JULY/AUGUST

1. července 2014 v 17:05 | Jenna D. |  Magazines

29. června se Jenna objevila na titulce časopisu Natural Health a i se o ní v časupisu spousty dozvíme. V časopisu se o Jenn píše jak je krásné jaké má silné manželství s Channingem také o jejím senzačním těle, vegetariánství a spousty dalšího. Musím, ale uznat, že na všech fotkách v časopisu to Jenn moc sluší.. líbí se mi jak jsou fotografie letní.