Červen 2013

Je to dobrý nápad?

29. června 2013 v 14:40 | Jenna D. |  Oznámení

Dobré odpoledne přeji


Dlouho jsem přemýšlela nad tímto blogem jelikož o Jenne se moc žádné nov
inky neobjevují jenom jednou za čas, tak mě napadlo jestli by nebylo dobré přidat k Jenne i články o mě. Psala bych vám tu co se mi stalo za den, pár fotek a něco prostě jako můj deníček. Nechci se na tento blog jen tak vykašlat a nepřidávat články jen kvůli tomu, že o Jenne nejsou žádné novinky. Byli by jste rádi kdyby jste tu zjištovali i něco o mě když nebudou o Jenne žádné novinky? Dělám to proto abych aspoň každý den přidala jeden článek.

Jenna s Chann v časopisu Us Weekly

27. června 2013 v 15:40 | Jenna D. |  Magazines
Včera 24. června se na obálce časopisu Us Weekly objevila Kim Kardashian a s ní Jenna s Chann s jejich první fotografií s malou Everly, kde je o nich i delší článek.


Film ''10 Years''

26. června 2013 v 13:19 | Jenna D. |  News
Jenna Dewan-Tatum si zahrála ve filmu "10 Years" nyní je už k dispozici na DVD. Ve filmu si také zahrál její manžel Channing Tatum. Režisér toho filmu je Jamie Linden a dále ve filmu můžete potkat Rosario Dawson, Kate Mara, Chris Pratt a Justin Long.

Něco o filmu: Film "10 Years" sleduje noc skupiny přátel z vysoké školy, mezi kterými nalezneme pozitivní, ale i velmi negativní vztahy. Jake je hluboce zamilován do jedné účastnice večírku a konečně se odhodlal svěřit se jí se svými city. Jakeův přítel Cully se oproti tomu už kdysi oženil s roztleskávačkou, ale na setkání ho čeká jiný neméně důležitý úkol - omluvit se svým spolužákům za to, že je ošklivě šikanoval. Úspěšný atlet a rodinný typ člověka nicméně po několika drincích opět selhává a vrací se zpět ke svým špatným způsobům. Mezi tím se staří soupeři na život a na smrt - Marty a AJ stále snaží zapůsobit na dívku, která je po mnoho let předmětem jejich svárů. A aby toho nebylo málo, nesmíme zapomenout ještě na slavného hudebníka Reevese, který si užívá nesmírné popularity, avšak i přesto se stále nedokázal zbavit své plachosti a oslovit dívku, díky níž se proslavil.


Trailer na film 10 years:

Čarodějky z East Endu

26. června 2013 v 11:39 | Jenna D.
Máme tu první dvě propagační fotky ze seriálu Čarodějky z East Endu, který se v součastné době natáčí a bude vysílat na stanici Lifetime. Jenna je obsazená v roly jako Freya Beauchamp.

Na procházce v Londýně

26. června 2013 v 10:49 | Jenna D. |  Paparazzi
30. května den před porodem Jenny se šli krásný pár Jenna a Chan projít po Londýně se svýma dvěma psy. Musím říct, že jim to spolu velmi sluší.


Jenna a Channing mají miminko!

25. června 2013 v 17:50 | Jenna D. |  News
Je to už sice starší zpráva, ale narodila se jim už 2 týdenní stará, krásná holčička jménem Everly Tatum. Narodila se 31. května v Londýně. Oba rodiče jsou malé z Everly nadšený a jsou za ní oba moc sťastný. Pro fanoušky udělali jejich první fotku s dcerkou a Chan si zároveň oslavil s Everly den otců.


Jenna Dewan - Životopis

25. června 2013 v 17:29 | Jenna D. |  Jenna Dewan

Jenna Dewan


Známa jako herečka, modelka, producentka a tanečnice.
Věk: 32
Výška: 160 cm
Narození: 3.12. 1980, Hartford, Connecticut, USA
Znamení: střelec

Jenna Dewanová pochází z Hartfordu a vyrůstala v Grapevine, Texas. Již v pěti letech začala s tancováním, studovala balet a moderní tanec. Vyhrála několik školních přeborů a ocenění. Jednoho dne objevil Jennu taneční agent a tak se dostala příležitost tančit v hudebních videoklipech s takovými umělci jakými jsou např. Mandy Mooreová a Tony Braxtonová. Déle jí můžete znát z filmu Tančím, abych žil s Antonio Banderasem a ve filmu Let's Dance po boku už svého manžela Channinga Tatuma.

Umíte někdo hezký layout?

25. června 2013 v 12:39 | Jenna D.

Ahoj začínám s mím novým blogem o Jenne Dewan-Tatum, ale chtěla bych začít psát články až budu mít aspoň layout a něco už mít na blogu připravený. Pro začátek by mi stačil klidně i nějaký jednoduchý, ale hlavně bych ho chtěla rychle. Tak byl by někdo ochotný mi layout udělat? Domluvli by jsme se na mém emailu: jennadewan-tatum@seznam.cz.